Menu Zamknij

Terminale Płatnicze

Klienci płacący za towary i usługi coraz rzadziej korzystają z gotówki. Dzieje się tak z wielu powodów, a jednym z nich jest większa wygoda przy zastosowaniu niewielkich rozmiarów karty kredytowej czy telefonu z funkcją NFC. Do obsługi płatności bezgotówkowych niezbędny jest jednak specjalny terminal płatniczy. W Warszawie możecie go Państwo nabyć w naszej firmie – szeroka oferta umożliwia dopasowanie go do konkretnego rodzaju prowadzonej działalności oraz indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i wyboru urządzenia dotowanego z Fundacji Polska Bezgotówkowa!

Terminale płatnicze Warszawa

Obecnie z wielu względów pieniądze w fizycznej formie wypierane są na rzecz płatności bezgotówkowych. Taka forma uiszczenia wskazanej przez przedsiębiorcę ceny za usługi lub towary wymaga jednak możliwości szybkiego i bezpiecznego przetransferowania środków klienta na firmowe konto. Do obsługi stosuje się zatem terminale płatnicze. W Warszawie można je nabyć w naszym sklepie. Dostępnych modeli jest kilka, dlatego dobrym rozwiązaniem jest też skonsultowanie się z doradcami przed ostatecznym wyborem.

Na tego typu urządzeniach można płacić nie tylko kartą kredytową, ale też telefonem, zegarkiem czy innym sprzętem, który to umożliwia. Przepływ transakcji jest szybki, a nowoczesne systemy operacyjne w oferowanych przez nas terminalach płatniczych są zarówno bezproblemowe w użytkowaniu, jak i bezpieczne. Wpływają na to schematy kryptograficzne i certyfikaty szyfrujące, dzięki którym nie ma możliwości dokonania kradzieży w toku realizacji transakcji bez użycia gotówki.

Jakie są zalety nowoczesnych terminali płatniczych?

Jednymi z podstawowych elementów wyposażenia większości firm są urządzenia fiskalne. Specjalne kasy najczęściej nie są przystosowane do obsługi płatności bezgotówkowych. W takiej sytuacji niezbędne jest nabycie dodatkowego terminala płatniczego. Niepotrzebnych wydatków można jednak uniknąć, wybierając model łączący w sobie wszystkie niezbędne przy rejestracji transakcji funkcje. Działa on zarówno jako drukarka i kasa fiskalna, jak i sprzęt do obsługi wspomnianych płatności bezgotówkowych. Urządzenie jest przy tym kompaktowe, dzięki czemu można je stosować również na stanowiskach mobilnych.

Oferowane produkty są dopasowane do potrzeb klientów, umożliwiając im każdy, wybrany przez nich rodzaj zapłaty za daną usługę lub towar. Tym samym zwiększa się renoma firmy oraz jej wyniki sprzedażowe. Nierzadko bowiem przez brak terminala płatniczego transakcje nie są finalizowane. Na zakup takiego urządzenia można otrzymać wsparcie finansowe, co jest kolejną już jego zaletą. Dotacje są przyznawane w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

Showing all 10 results

 • Terminal Płatniczy Ingenico Move 2500 to ekonomiczny przenośny terminal z serii Telium Tetra, nasze urządzenia najnowszej generacji.

 • Terminal Płatniczy Ingenico Move 2500 to ekonomiczny przenośny terminal z serii Telium Tetra, nasze urządzenia najnowszej generacji.

 • Cena zawiera kartę SIM* z pakietem danych na 60 miesięcy.

  * Karta SIM umożliwia przesył danych z kasy do CRK (Centralne Repozytorium Kas) przez okres 60 miesięcy licząc od daty sprzedaży kasy przez ELZAB SA. Transmisja danych jest zapewniona w zasięgu sieci T-Mobile Polska SA. Po wygaśnięciu karty SIM rekomendujemy kontakt z serwisem kasy w celu wymiany karty na nową.

 • NexGo N3 Jeden terminal – wiele możliwości dla Twojego biznesu! NexGo N3 to ultranowoczesne urządzenie z innowacyjnymi rozwiązaniami, wspierające efektywność obsługi klienta z komfortem użytkowania.…

 • ingenico lane 3000 pinpadingenico lane 3000 pinpad

  Kompaktowy z założenia, Pinpad Ingenico Lane 3000 łatwo integruje się z każdym środowiskiem detalicznym za pomocą Universal Payment Mount (UPM). Umożliwia to wymianę starego POS przy minimalnej regulacji systemu montażowego.

 • ingenico move 2500

  Terminal Płatniczy Ingenico Move 2500 to ekonomiczny przenośny terminal z serii Telium Tetra, nasze urządzenia najnowszej generacji.

 • Oto wyjątkowe, pierwsze takie na rynku, mobilne połączenie kasy, drukarki i terminala płatniczego – Pospay. Już nie musisz zastanawiać się, które urządzenie fiskalne wybrać! Teraz wszystkie masz pod ręką, w jednym, fiskalnym terminalu płatniczym. Przyjaznym w obsłudze i zdolnym do szybkiej aktualizacji funkcji potrzebnych Twojemu biznesowi.

  1699,00  Netto (2089,77  brutto)
 • Bezprzewodowy i kompaktowy VX 675 jest najmniejszym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Pozwala przyjmować płatności zawsze i wszędzie. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC obsługuje także płatności zbliżeniowe i mobilne.

  Dostępna jest wersja z GPRS oraz GPRS z bazą ładującą.

 • Dostępna jest wersja z GPRS oraz GPRS z bazą ładującą.

 • Dostępne opcje to:

  Komunikacja Ethernet lub GPRS.

  PinPad – dodatkowa, wygodna klawiatura dla klienta.

  Magic Box – możliwość podłączenia do kasy fiskalnej.