Menu Zamknij

Terminal Płatniczy Ingenico Move 3500

Terminal Płatniczy Ingenico Move 2500 to ekonomiczny przenośny terminal z serii Telium Tetra, nasze urządzenia najnowszej generacji.

Kategoria: Tag:

Spraw, aby płatności NFC stały się bezproblemową obsługą klienta
Przenieś płatności mobilne do swojego punktu sprzedaży za pomocą terminala o największej liczbie połączeń

Najwyższe bezpieczeństwo
Move/3500 jest gotowy na PCI-PTS 4.x. System operacyjny TELIUM Tetra OS wykorzystuje najnowsze schematy kryptograficzne z długością klucza, która może być przyszłościowa.

Wszystkie opcje płatności
Move/3500 umożliwia korzystanie z kuponów NFC i portfeli, oprócz chipu i kodu PIN EMV, przeciągania i zbliżeniowego.

Przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs
Dzięki dużemu wyświetlaczowi o przekątnej 3,2 cala Move/3500 zapewnia bezproblemową obsługę płatności.

Zaprojektowany z myślą o mobilności
Zaprojektowany do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz, kieszonkowy Move/3500 zapewnia dłuższą żywotność baterii. Jest idealnym towarzyszem biznesowym dla kupców.

Maksymalna dostępność sieci
W jednym terminalu Move/3500 oferuje pełną łączność bezprzewodową (z 3G, GPRS, Dual SIM, Bluetooth i WiFi), oferując elastyczność sprzedawcy w punkcie sprzedaży, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów komunikacji.

Bezproblemowa płatność NFC
Move/3500 usprawnia płatności NFC, oferując klientom bezproblemową obsługę dzięki dedykowanej strefie czytnika kart i szybszym przepływom transakcji.

Produkty ekologiczne
Ingenico kieruje się proaktywną polityką ekoprojektowania. Od projektu do produkcji, od wprowadzenia na rynek po recykling, staramy się minimalizować wpływ Ingenico na środowisko przez cały cykl życia produktu.

Marka

Ingenico

Od 28 października 2020 roku Ingenico dołączyło do grupy Worldline

Worldline to największy europejski gracz w usługach płatniczych i czwarty co do wielkości gracz na świecie. Worldline zapewnia swoim klientom trwałe, godne zaufania i bezpieczne rozwiązania w całym łańcuchu wartości płatniczych i oferuje najlepsze w swojej klasie usługi płatnicze, od POS, płatności online, rozwiązania omnichannel po wydawanie i pozyskiwanie oraz bankowość cyfrową do prawie miliona sprzedawców i 1200 banków oraz instytucje finansowe. Zatrudniająca 20 000 pracowników i zasilana zaangażowaniem niektórych z największych talentów w branży płatniczej, Worldline kształtuje nowe sposoby płacenia, życia i prowadzenia działalności.