Menu Zamknij

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne sklep Warszawa

Bez względu na zakres prowadzonej działalności gospodarczej kasy fiskalne to urządzenia, których nie może zabraknąć w żadnej firmie prowadzącej sprzedaż detaliczną. Wybór odpowiedniego sprzętu wcale nie jest jednak tak prosty jak mogłoby się wydawać, a przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie warto przeanalizować najistotniejsze parametry konkretnego rozwiązania technologicznego. Nasz sklep w Warszawie to miejsce, w którym mogą Państwo liczyć nie tylko na szeroki asortyment, ale także rzetelne doradztwo techniczne oraz przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia z zakresu obsługi. Każda znajdująca się w prezentowanej ofercie kasa fiskalna to produkt najwyższej jakości – łatwy w obsłudze i wydajnie współpracujący z najpopularniejszymi programami sprzedażowymi.

Prowadzimy również serwis kas fiskalnych. Dbamy o stan techniczny urządzeń, a w razie pojawienia się usterki, natychmiast przystępujemy do jej usunięcia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że poprawnie przeprowadzona fiskalizacja sprzedaży detalicznej jest punktem wyjścia do wystawienia raportu dobowego. Dlatego też bez względu na okoliczności – mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Klientów z Warszawy i okolic zapraszamy do kontaktu!

Kasy fiskalne w Warszawie

Wymagania klientów względem jakości urządzeń służących do fiskalizacji dokumentów sprzedażowych stale rosną. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt najbardziej rozpoznawalnych marek – w tym m.in. kasy fiskalne Novitus oraz Posnet. To propozycja opracowana z myślą zarówno o małych, jak i średnich oraz dużych firmach.

Wszystkim zainteresowanym jesteśmy w stanie zaproponować bardzo konkurencyjne warunki cenowe. Z przyjemnością zajmiemy się również instalacją urządzenia w Państwa biurze. Nasz sklep to nie tylko sprzedaż. Stawiamy na kompleksowe i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Działamy na terenie Warszawy oraz okolic!

Kasy fiskalne Warszawa

Bez względu na to, czy poszukują Państwo standardowej klasycznych rozwiązań czy też urządzeń online – w każdym z wymienionych przypadków jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie. Współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami i potrafimy zaproponować produkt idealnie dostosowany do bieżących potrzeb. Nasz sklep z kasami fiskalnymi w Warszawie to miejsce, w którym najważniejszy jest klient.

Jeżeli zatem zależy Państwu na tym, aby na wyposażeniu biura znalazły się urządzenia marki Posnet lub Novitus, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy przygotują szczegółowe wyceny w wariancie porównawczym oraz przedstawią największe zalety poszczególnych rozwiązań technologicznych.

Kasy dzielą się na kasy fiskalne z kopią elektroniczną oraz Online 

Showing 1–16 of 20 results

 • Kasa fiskalna posnet ergo procash
  Online

  Kasa Fiskalna Posnet Ergo Online

  Kasa Fiskalna Posnet Ergo Online Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

  od 1299,00  Netto
  (1,597.77 Brutto)
 • procash Kasa Fiskalna POSNET Mobile HS EJprocash Kasa Fiskalna POSNET Mobile HS EJ
  Online

  Kasa Fiskalna Posnet Mobile Online

  Kasa Fiskalna Posnet Mobile Online Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni. To najmniejsza kasa fiskalna  ONLINE  na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

  Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne.  Do wyboru użytkownika jest moduł WiFi/Bluetooth lub modem 3G.

  od 1549,00  Netto
  (1,905.27 Brutto)
 • Online

  Kasa Fiskalna Elzab K10 Online

  Kasa Fiskalna ELZAB K10 Online najbardziej nowoczesna i ergonomiczna mobilna kasa na rynku. Wytrzymała, zaprojektowana dla wygody użytkownika, intuicyjnie prosta w obsłudze. Przewyższa funkcjonalnością wiele kas jednostanowiskowych. Wszystko to w kompaktowej bryle kojarzącej się raczej z urządzeniem elektronicznym osobistego użytku, niż kasą fiskalną.

  od 1690,00  Netto
  (2,078.70 Brutto)
 • Kasa Fiskalna Novitus Nano OnlineKasa Fiskalna Novitus Nano Online
  Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus Nano Online

  Kasa Fiskalna Novitus Nano Online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Zaufaj marce, używanej przez ponad 900 000 użytkowników. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację.

  od 1490,00  Netto
  (1,832.70 Brutto)
 • Kasa Fiskalna Posnet Revo Procash 1
  Online

  Kasa Fiskalna Posnet Revo Online

  Kasa Fiskalna Posnet Revo Online to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem.

  Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

  od 1749,00  Netto
  (2,151.27 Brutto)
 • Serwis kasy fiskalnej Warszawa
  Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus Nano II

  NANO II Online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i mobilnej, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Jest wyposażona w moduł WiFi oraz port LAN, dzięki czemu można podłączyć ją do Internetu od razu po wyjęciu z pudełka. Mimo bardzo bogatej funkcjonalności, kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie.

  od 1550,00  Netto
  (1,906.50 Brutto)
 • Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus Link Online

  Kasa Fiskalna Novitus Link Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas marki Novitus. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych.

  od 1490,00  Netto
  (1,832.70 Brutto)
 • kasa fiskalna novitus next
  Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus Next Online

  Przedstawiamy Novitus NEXT Online kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

  od 2390,00  Netto
  (2,939.70 Brutto)
 • Kasa Fiskalna Fawag Lite Procash
  Online

  Kasa Fiskalna Fawag Lite Online

  Kasa Fiskalna Fawag Lite Online to pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.

  W wersji ONLINE posiada dwa porty szeregowe RS232 oraz złącze LAN/Ethernet, służące do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas..

  od 1349,00  Netto
  (1,659.27 Brutto)
 • Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus Next PRO ONLINE

  Przedstawiamy Novitus NEXT Online kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

  od 2690,00  Netto
  (3,308.70 Brutto)
 • Online

  Kasa Fiskalna Posnet Vero

  Vero to nowoczesny, kompletny i kompaktowy POS w atrakcyjnej cenie z zainstalowaną aplikacją sprzedażową. Urządzenie intuicyjne w obsłudze i gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

 • Online

  Kasa Fiskalna Elzab K1 Online

  KIESZONKOWA Kieszonkowa kasa fiskalna K1 Online zamknięta w unikalnej obudowie o rozmiarze zbliżonym do smartfona. Mobilna, poręczna i wyjątkowo smukła – bez problemu mieści się…

  od 1490,00  Netto
  (1,832.70 Brutto)
 • Online

  Kasa Fiskalna Posnet Neo Online

  POŁĄCZ SIĘ Z CRK Urządzenie można podłączyć do CRK aż 4 na różne sposoby – wybierz taki, którego potrzebujesz. W standardzie dostępne są: LAN/Ethernet oraz USB. Jeśli…

  od 2049,00  Netto
  (2,520.27 Brutto)
 • Online

  Kasa Fiskalna Posnet Bingo MAX Online

  Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

  od 1549,00  Netto
  (1,905.27 Brutto)
 • Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus One Online

  Kasa Fiskalna Novitus One Online znaczy jeden, jedyny, wyjątkowy.To niesamowite jak przyjemnie pracuje się na Novitus One. Intuicyjne i bogate w funkcje oprogramowanie sprzedażowe, a do tego szereg użytecznych w biznesie aplikacji, bo Novitus One jest jak smartfon z systemem Android.

  od 1790,00  Netto
  (2,201.70 Brutto)
 • Online

  Kasa Fiskalna Elzab Jota Online

  Kasa Fiskalna Elzab Jota Online pozwala na bezkolizyjną współpracę nawet z 4 wagami Prima jednocześnie. Elastycznie współpracuje również z wagą Prima K pozwalając na wybieranie towarów zaprogramowanych w kasie oraz ich sprzedaż za pomocą klawiatury wagi.