Menu Zamknij

Drukarki fiskalne stacjonarne

Drukarki Fiskalne stacjonarne w odróżnienia od kas fiskalnych nie jest na nich możliwa samodzielna praca. urządzenie ordowiedzialnie jest za sama fiskalizację oraz wydruk paragonu wcześniej wystawionego oraz przesłanego do drukarki za pośrednictwie Odpowiedniego programu sprzedażowego. (np. Subiekt GT, Subiekt NEXO, Smallbusiness).

Drukarki fiskalnie w zależności od modelu może podłączyć za pomocą złącz RS232, USB, Ethernet(LAN) jak również sieci WiFi

Showing all 11 results

 • Online

  Drukarka Fiskalna Posnet Trio Online

  Drukarka Fiskalna Posnet Trio Online potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing’u. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Trio ONLINE wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem.

  od 2499,00  Netto
  (3,073.77 Brutto)
 • Online
  Promocja

  Drukarka Fiskalna Novitus Bono Online

  Drukarka Fiskalna Novitus Bono Online to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie z przeznaczeniem dla małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska.

  od 2690,00  2490,00  Netto
  (3,062.70 Brutto)
 • Online
  Promocja

  Drukarka Fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

  Drukarka Fiskalna Posnet Thermal XL2 Online najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm lub 57 mm.

  od 2899,00  Netto
  (3,565.77 Brutto)
 • Promocja

  Drukarka Fiskalna Novitus HD E

  Drukarka współpracuje z programami sprzedaży na najpopularniejszym protokole komunikacyjnym na polskim rynku, zgodnym ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus. Może też pracować na nowoczesnym, bardzo prostym w realizacji protokole Novitus XML.Wydruki mogą być realizowane na papierze 57 mm lub 80 mm – wybieranym według potrzeb użytkownika. Rolka papieru może mieć do 100 metrów długości.

  Original price was: 2990,00 zł.Current price is: 2690,00 zł. Netto (3308,70  brutto)
 • Online

  Drukarka Fiskalna Novitus POINT

  Nowoczesna, funkcjonalna, szybka, łatwa w obsłudze,
  zaprojektowana wg najnowszych technologii
  i do tego o nietuzinkowym wyglądzie.

  Drukarka POINT ma w sobie wszystko i jeszcze więcej niż oczekujesz.

  od 2790,00  Netto
  (3,431.70 Brutto)
 • Online

  Drukarka Fiskalna Posnet Thermal HX e-paragon

  Thermal HX to nowa drukarka należąca do linii najbardziej niezawodnych urządzeń fiskalnych na rynku. Wyposażona w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO umożliwia sprawną obsługę nawet przy dużym natężeniu ruchu klientów. Thermal HX daje również możliwość wysyłania paragonów w wersji elektronicznej, czyli tzw. e-paragonów.

  od 3099,00  Netto
  (3,811.77 Brutto)
 • Online

  Drukarka Fiskalna Novitus HD II Online

  Model HD II Online to nowa odsłona niezwykle trwałej i szybkiej drukarki fiskalnej do zadań specjalnych, najszybszej i wciąż jedynej na rynku z kolorowym wyświetlaczem…

  od 2990,00  Netto
  (3,677.70 Brutto)
 • Drukarka Fiskalna Posnet Thermal HD OnlineDrukarka Fiskalna Posnet Thermal HD Online
  Online

  Drukarka Fiskalna Posnet Thermal HD Online

  Drukarka do zadań specjalnych – Posnet Thermal HD Online – teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę stworzoną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz niezawodność i gwarancję najwyższej jakości.

  od 3099,00  Netto
  (3,811.77 Brutto)
 • Promocja

  Drukarka Fiskalna Novitus Bono LAN E

  Drukarka fiskalna Bono LAN E z homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar PT13/2018 i z programem 4.00 posiada nowe funkcjonalności, dzięki którym ma więcej wspólnego z Novitus HD E niż z poprzednią wersją Bono E. Wszystko to sprawia, że urządzenia te są jeszcze bardziej atrakcyjne i dają użytkownikom wiele nowych możliwości

  Original price was: 2490,00 zł.Current price is: 2290,00 zł. Netto (2816,70  brutto)
 • Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna o pojemności bazy towarowej 500 000 PLU, z elektroniczną kopią paragonów oraz automatycznym obcinaczem papieru w standardzie.

  Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w kantorze wymiany walut.

  Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232. Złącza wyprowadzone od spodu obudowy zapewniają estetykę instalacji.

  2990,00  Netto (3677,70  brutto)
 • Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

  3099,00  Netto (3811,77  brutto)