Menu Zamknij

Kasy On-line

Rejestracja wszystkich transakcji sprzedaży towarów bądź usług poprzez fiskalizację jest obecnie obowiązkiem dla wielu typów działalności. Dla niektórych z nich wymagane jest także regularne przesyłanie danych z urządzenia do rządowego repozytorium. Dzięki połączeniu z Internetem informacje na bieżąco trafiają do CRK, co jest charakterystyczne dla kas określanych jako online. Oferujemy je w naszym sklepie – zachęcamy do zapoznania się z ich pełną specyfikacją.

Kasy fiskalne online Warszawa

Urządzenie odpowiedzialne za rejestrowanie danych na temat przeprowadzanych transakcji musi być ściśle dopasowane do typu działalności. Wykonywanie usług fryzjerskich, kosmetycznych, prawniczych czy budowlanych wymaga zastosowania dodatkowo kas fiskalnych mających stałe połączenie z Internetem i przesyłających informacje do wspomnianego repozytorium. Obowiązek ten nałożony jest ustawowo również na lekarzy i stomatologów działających w sektorze prywatnym. Ewidencję transakcji muszą też prowadzić właściciele obiektów sportowych, takich jak np. siłownie czy kluby fitness.

W tych branżach wymagane są tzw. kasy online. Oferujemy różne rodzaje takich urządzeń – mają one kompaktową budowę lub są nieco większe, dzięki czemu ich bazy towarowe mogą zawierać nawet milion kodów. Doradzamy przy wyborze właściwych modeli. Przy niewielkiej liczbie transakcji i świadczeniu usług lub sprzedaży towarów poza siedzibą firmy dobrze sprawdzą się te określane jako mobilne. Zapraszamy do poznania ich pełnej charakterystyki – każde urządzenie fiskalne online dostępne w naszym sklepie w Warszawie jest szczegółowo opisane.

Przed zakupem dobrze jest sprawdzić możliwości danego urządzenia w zakresie podłączenia z CRK. W przypadku komunikacji bezprzewodowej konieczny jest moduł Wi-Fi. Kasy fiskalne online są przeważnie wyposażone również w gniazda USB i LAN/Ethernet, a niektóre modele nawet w modemy umożliwiające korzystanie z sieci komórkowej w celu połączenia z Internetem. Zainteresowanych zakupem takich urządzeń zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia oferty naszego punktu zlokalizowanego w Warszawie.

Kasy online Warszawa

Kasy on-line pojawiły się w sprzedaży w 2019 roku i stopniowo stają się powszechnie używanymi urządzeniami. Na wielu podatników wręcz nałożono obowiązek posiadania urządzenia online.

1. Na dzień 1 stycznia 2021 roku przesuwa się termin instalacji kasy fiskalnej on-line dla:
– świadczenia usług związanych z wyżywieniem wyłącznie świadczonych przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo, oraz usług w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania oraz dla,
– sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu.

2. Na dzień 1 lipca 2021 roku przesuwa się termin instalacji kasy fiskalnej on-line dla świadczenia usług:
– fryzjerskich,
– kosmetycznych,
– budowlanych,
– w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i lekarzy dentystów,
– prawniczych,
– związanych z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej – wyłącznie w zakresie wstępu.

Showing 1–16 of 18 results

 • Kasa fiskalna posnet ergo procash
  Online

  Kasa Fiskalna Posnet Ergo Online

  Kasa Fiskalna Posnet Ergo Online Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

  od 1299,00  Netto
  (1,597.77 Brutto)
 • procash Kasa Fiskalna POSNET Mobile HS EJprocash Kasa Fiskalna POSNET Mobile HS EJ
  Online

  Kasa Fiskalna Posnet Mobile Online

  Kasa Fiskalna Posnet Mobile Online Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni. To najmniejsza kasa fiskalna  ONLINE  na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

  Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne.  Do wyboru użytkownika jest moduł WiFi/Bluetooth lub modem 3G.

  od 1549,00  Netto
  (1,905.27 Brutto)
 • Online

  Kasa Fiskalna Elzab K10 Online

  Kasa Fiskalna ELZAB K10 Online najbardziej nowoczesna i ergonomiczna mobilna kasa na rynku. Wytrzymała, zaprojektowana dla wygody użytkownika, intuicyjnie prosta w obsłudze. Przewyższa funkcjonalnością wiele kas jednostanowiskowych. Wszystko to w kompaktowej bryle kojarzącej się raczej z urządzeniem elektronicznym osobistego użytku, niż kasą fiskalną.

  od 1690,00  Netto
  (2,078.70 Brutto)
 • Kasa Fiskalna Novitus Nano OnlineKasa Fiskalna Novitus Nano Online
  Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus Nano Online

  Kasa Fiskalna Novitus Nano Online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Zaufaj marce, używanej przez ponad 900 000 użytkowników. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację.

  od 1490,00  Netto
  (1,832.70 Brutto)
 • Kasa Fiskalna Posnet Revo Procash 1
  Online

  Kasa Fiskalna Posnet Revo Online

  Kasa Fiskalna Posnet Revo Online to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem.

  Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

  od 1749,00  Netto
  (2,151.27 Brutto)
 • Serwis kasy fiskalnej Warszawa
  Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus Nano II

  NANO II Online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i mobilnej, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Jest wyposażona w moduł WiFi oraz port LAN, dzięki czemu można podłączyć ją do Internetu od razu po wyjęciu z pudełka. Mimo bardzo bogatej funkcjonalności, kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie.

  od 1550,00  Netto
  (1,906.50 Brutto)
 • Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus Link Online

  Kasa Fiskalna Novitus Link Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas marki Novitus. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych.

  od 1490,00  Netto
  (1,832.70 Brutto)
 • kasa fiskalna novitus next
  Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus Next Online

  Przedstawiamy Novitus NEXT Online kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

  od 2390,00  Netto
  (2,939.70 Brutto)
 • Kasa Fiskalna Fawag Lite Procash
  Online

  Kasa Fiskalna Fawag Lite Online

  Kasa Fiskalna Fawag Lite Online to pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.

  W wersji ONLINE posiada dwa porty szeregowe RS232 oraz złącze LAN/Ethernet, służące do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas..

  od 1349,00  Netto
  (1,659.27 Brutto)
 • Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus Next PRO ONLINE

  Przedstawiamy Novitus NEXT Online kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

  od 2690,00  Netto
  (3,308.70 Brutto)
 • Online

  Kasa Fiskalna Posnet Vero

  Vero to nowoczesny, kompletny i kompaktowy POS w atrakcyjnej cenie z zainstalowaną aplikacją sprzedażową. Urządzenie intuicyjne w obsłudze i gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

 • Online

  Kasa Fiskalna Elzab K1 Online

  KIESZONKOWA Kieszonkowa kasa fiskalna K1 Online zamknięta w unikalnej obudowie o rozmiarze zbliżonym do smartfona. Mobilna, poręczna i wyjątkowo smukła – bez problemu mieści się…

  od 1490,00  Netto
  (1,832.70 Brutto)
 • Online

  Kasa Fiskalna Posnet Neo Online

  POŁĄCZ SIĘ Z CRK Urządzenie można podłączyć do CRK aż 4 na różne sposoby – wybierz taki, którego potrzebujesz. W standardzie dostępne są: LAN/Ethernet oraz USB. Jeśli…

  od 2049,00  Netto
  (2,520.27 Brutto)
 • Online

  Kasa Fiskalna Posnet Bingo MAX Online

  Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

  od 1549,00  Netto
  (1,905.27 Brutto)
 • Online

  Kasa Fiskalna Elzab Jota Online

  Kasa Fiskalna Elzab Jota Online pozwala na bezkolizyjną współpracę nawet z 4 wagami Prima jednocześnie. Elastycznie współpracuje również z wagą Prima K pozwalając na wybieranie towarów zaprogramowanych w kasie oraz ich sprzedaż za pomocą klawiatury wagi.

 • Online

  Kasa Fiskalna Elzab Mini Online

  Kasa ELZAB Mini ONLINE to bardzo dobra propozycja dla rozpoczynających swoją przygodę w biznesie. Wydajny akumulator Li-Ion oraz małe gabaryty sprawiają, że kasa ta znakomicie sprawdza się przy obsłudze imprez w terenie, sprzedaży biletów, na bazarach i targowiskach, jednym słowem tam, gdzie brakuje stałego źródła zasilania.

  od 1590,00  Netto
  (1,955.70 Brutto)