Menu Zamknij

Kasy przenośne

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każda działalność gospodarcza prowadzona jest wyłącznie w formie stacjonarnej. Jeżeli zatem zatrudniają Państwo pracowników terenowych lub przedstawicieli handlowych, którzy dojeżdżają do klientów, to w tych przypadkach zdecydowanie najlepiej sprawdzą się mobilne kasy fiskalne.

To urządzenia o niewielkich gabarytach, a ich dodatkowym atutem jest niska waga. Bez trudu można przenosić je w neseserze lub przewozić w jednym z samochodowych schowków. Źródłem zasilania są tutaj wytrzymałe i pojemne baterie litowo-jonowe. Mobilna kasa fiskalna bez żadnych problemów poradzi sobie z wydajnym funkcjonowaniem przez cały dzień roboczy – i to nawet przy intensywnej eksploatacji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu!

Mobilne kasy fiskalne Warszawa

Specyfika korzystania z urządzenia przenośnego jest oczywiście nico inna niż w przypadku standardowych rozwiązań. Dlatego też mobilna kasa fiskalna powinna być przede wszystkim prosta w obsłudze. Nasi klienci często również podkreślają, że bardzo zależy im na tym, aby wybrany produkt miał uniwersalne zastosowanie. Wyjątkowo wygodne w codziennym użytkowaniu są modele dodatkowo wyposażone w czytnik kodów kreskowych.

To dzięki nim praca przebiega znacznie sprawniej. Możliwość zeskanowania konkretnej pozycji asortymentowej wyklucza konieczność ręcznego wpisywania danych. Jest to także doskonała propozycja dla prawników i lekarzy, którzy nie zawsze wykonują obowiązki wyłącznie w swoich gabinetach.

Dostępne z elektroniczną kopią oraz w wersjach Online

Showing all 7 results

 • Kasa fiskalna posnet ergo procash
  Online

  Kasa Fiskalna Posnet Ergo Online

  Kasa Fiskalna Posnet Ergo Online Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

  od 1299,00  Netto
  (1,597.77 Brutto)
 • procash Kasa Fiskalna POSNET Mobile HS EJprocash Kasa Fiskalna POSNET Mobile HS EJ
  Online

  Kasa Fiskalna Posnet Mobile Online

  Kasa Fiskalna Posnet Mobile Online Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni. To najmniejsza kasa fiskalna  ONLINE  na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

  Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne.  Do wyboru użytkownika jest moduł WiFi/Bluetooth lub modem 3G.

  od 1549,00  Netto
  (1,905.27 Brutto)
 • Online

  Kasa Fiskalna Elzab K10 Online

  Kasa Fiskalna ELZAB K10 Online najbardziej nowoczesna i ergonomiczna mobilna kasa na rynku. Wytrzymała, zaprojektowana dla wygody użytkownika, intuicyjnie prosta w obsłudze. Przewyższa funkcjonalnością wiele kas jednostanowiskowych. Wszystko to w kompaktowej bryle kojarzącej się raczej z urządzeniem elektronicznym osobistego użytku, niż kasą fiskalną.

  od 1690,00  Netto
  (2,078.70 Brutto)
 • Kasa Fiskalna Novitus Nano OnlineKasa Fiskalna Novitus Nano Online
  Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus Nano Online

  Kasa Fiskalna Novitus Nano Online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Zaufaj marce, używanej przez ponad 900 000 użytkowników. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację.

  od 1490,00  Netto
  (1,832.70 Brutto)
 • Serwis kasy fiskalnej Warszawa
  Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus Nano II

  NANO II Online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i mobilnej, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Jest wyposażona w moduł WiFi oraz port LAN, dzięki czemu można podłączyć ją do Internetu od razu po wyjęciu z pudełka. Mimo bardzo bogatej funkcjonalności, kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie.

  od 1550,00  Netto
  (1,906.50 Brutto)
 • Online

  Kasa Fiskalna Elzab K1 Online

  KIESZONKOWA Kieszonkowa kasa fiskalna K1 Online zamknięta w unikalnej obudowie o rozmiarze zbliżonym do smartfona. Mobilna, poręczna i wyjątkowo smukła – bez problemu mieści się…

  od 1490,00  Netto
  (1,832.70 Brutto)
 • Online
  NoviCloud

  Kasa Fiskalna Novitus One Online

  Kasa Fiskalna Novitus One Online znaczy jeden, jedyny, wyjątkowy.To niesamowite jak przyjemnie pracuje się na Novitus One. Intuicyjne i bogate w funkcje oprogramowanie sprzedażowe, a do tego szereg użytecznych w biznesie aplikacji, bo Novitus One jest jak smartfon z systemem Android.

  od 1790,00  Netto
  (2,201.70 Brutto)