Menu Zamknij

Oferta dla gastronomii

Zarządzaj swoim biznesem z każdego miejsca na ziemi dzięki NoviCloud

Prowadząc bar, małe bistro czy dużą restaurację, codziennie musisz mierzyć się z wieloma wyzwaniami.

Wybierając do gastronomii kasy fiskalne Novitus masz pewność, że będziesz mógł się skupić na tym, co najważniejsze dla Twoich gości: serwowaniu wyjątkowych dań. Nie trać pieniędzy na niepewne rozwiązania i postaw na 25 lat doświadczenia, wiodącą technologię i przemyślaną funkcjonalność.

Używasz zwykłej kasy fiskalnej? Wymień ją na gastronomiczną kasę fiskalną online od novitus.

Kasy gastronomiczne NEXT i ONE to urządzenia z serii Novitus Online POWER. W prosty sposób łączą się i przesyłają dane do Centralnego Repozytorium Kas. Mają w sobie potężną moc technologii. To przemysłowy tablet z funkcjonalnym oprogramowaniem i drukarką fiskalną online, idealny do Twojej gastronomii.

Funkcjonalność NEXT i ONE możesz łatwo poszerzyć o webowy system NoviCloud, w którym wszystko masz pod kontrolą z każdego miejsca na świecie. Towary, ceny, magazyny, kontrahenci, rozrachunki, faktury a przede wszystkim przejrzyste raporty i genialnie funkcjonalny system lojalnościowy gotowy do wdrożenia w Twojej gastronomii.

Poznaj bliżej NOVICLOUD

10 przewag next i one nad zwykłą kasą fiskalną

Przekonaj się, że kasa fiskalna w gastronomii to nie tylko obowiązek, ale nowoczesne narzędzie, które usprawni Twoją pracę. Zobacz czym NEXT i ONE różnią się od zwykłej kasy fiskalnej. Ceną nie różnią się wiele, za to funkcjonalnie jest przepaść.

Kliknij w funkcję i spójrz na kasę. To tylko namiastka jej możliwości
1. LOGOWANIE KARTĄ – Łatwe logowanie kartą kelnerską i automatyczne wylogowywanie
2. PANELE PRZYCISKÓW
3. RACHUNKI OTWARTE
4. OBSŁUGA STOLIKÓW
5. ZAMÓWIENIA KUCHENNE
6. DZIELENIE RACHUNKÓW
7. ATRYBUTY GASTRONOMICZNE
8. ZESTAWY GASTRONOMICZNE
9. NIP Z GUS
10. FAKTURY VAT

Pracujesz na systemie pos?

Kup drukarkę online marki novitus! Pozostaw dotychczasowe oprogramowanie.

Jesteś zadowolony ze swojego dotychczasowego oprogramowania. Twoi pracownicy są do niego przyzwyczajeni i nie chcą kuchennych rewolucji?

Wybierając drukarkę online od Novitus nie musisz zmieniać oprogramowania. Nasze drukarki są kompatybilne z wszystkimi najpopularniejszymi programami gastronomicznymi na rynku.

Wybierz system pos dostosowany do twoich potrzeb

Prowadzisz restaurację i potrzebujesz systemu zarządzania gastronomią? W Novitus znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: drukarki fiskalne online, terminale dotykowe, oprogramowanie. Od naszych profesjonalnych Partnerów uzyskasz wsparcie w doborze odpowiedniego sprzętu i oprogramowania.

Warstwa 1 1 Oferta dla gastronomii Procash Warszawa
Warstwa 1 Oferta dla gastronomii Procash Warszawa
Warstwa 1 Oferta dla gastronomii Procash Warszawa

Obsługuj płatności bezgotówkowe

Kasy Online + Pin PAD to najlepszy sposób na płatności bezgotówkowe w Twojej restauracji. Pin Pad połączysz z kasą jednym kablem USB. Kwota transakcji przekazana zostanie bezpośrednio z kasy na PINPAD.

Już nie musisz jej wpisywać ręcznie, dzięki czemu skracasz czas obsługi, a na terminalu zawsze jest poprawna kwota transakcji.