Menu Zamknij

Terminal Płatniczy Ingenico ICT 220

Dostępne opcje to:

Komunikacja Ethernet lub GPRS.

PinPad – dodatkowa, wygodna klawiatura dla klienta.

Magic Box – możliwość podłączenia do kasy fiskalnej.

Kategorie: , Tag:

Ingenico iCT220

Nie ważne, jaki biznes prowadzisz mamy dla ciebie odpowiedni terminal  iCT 220 + PinPad iPP 220. Zestaw ten działa w niezwykle prosty i bezpieczny sposób: terminal iPP 220 stoi po twojej stronie lady wygodnie wpisujesz na nim kwotę trx. która pojawia się na wyświetlaczy PinPada iiCT 220 gdzie klient akceptuje wprowadzając kod PIN.

Klient jest zadowolony, że wszystko odbywa się tak szybko. Dzięki funkcji płatności zbliżeniowych niskie kwoty transakcji można regulować błyskawicznie. Proponowany zestaw to proste, bezpieczne i korzystne cenowo rozwiązanie płatnicze dla Ciebie.

Specyfikacja techniczna:Typ komunikacji: GPRS czyli karta SIM GPRS

Wymiary bazy: (S x G x W):74 x 132 x 37 mm

Waga: 145 g

Menu: język polski

Wyświetlacz: monochromatyczny

Szybki procesor: Booster ARM7

Pamięć: 512 K Flash

Czytnik kart: dla kart z paskiem i chip EMV

Czytnik kart zbliżeniowych payPass i payWave

Papier: 57mm/15m

Kolorystyka obudowy: srebrny/czarny

Szybkość autoryzacji: 5 s

[wpforms id=”7772″ title=”false”]

Marka

Ingenico

Od 28 października 2020 roku Ingenico dołączyło do grupy Worldline

Worldline to największy europejski gracz w usługach płatniczych i czwarty co do wielkości gracz na świecie. Worldline zapewnia swoim klientom trwałe, godne zaufania i bezpieczne rozwiązania w całym łańcuchu wartości płatniczych i oferuje najlepsze w swojej klasie usługi płatnicze, od POS, płatności online, rozwiązania omnichannel po wydawanie i pozyskiwanie oraz bankowość cyfrową do prawie miliona sprzedawców i 1200 banków oraz instytucje finansowe. Zatrudniająca 20 000 pracowników i zasilana zaangażowaniem niektórych z największych talentów w branży płatniczej, Worldline kształtuje nowe sposoby płacenia, życia i prowadzenia działalności.