Menu Zamknij

Terminal Płatniczy Ingenico Move 2500

Terminal Płatniczy Ingenico Move 2500 to ekonomiczny przenośny terminal z serii Telium Tetra, nasze urządzenia najnowszej generacji.

Kategoria: Tag:

Umożliwia akceptację dowolnej metody płatności za pomocą unikalnego portfolio aplikacji płatniczych Ingenico, a także w celu rozwiązania problemu akceptacji alternatywnych schematów płatności, dostępna jest również wersja kamery. Posiada pełne spektrum łączności bezprzewodowej, która maksymalizuje dostępność sieci. W wersji hybrydowej Terminal Płatniczy Ingenico Move 2500 jest wyposażony w rezerwową łączność przewodową. Solidny i funkcjonalny Terminal Płatniczy Ingenico Move 2500 jest niezbędnym narzędziem płatniczym dla akceptantów.

Najwyższe bezpieczeństwo

Move / 2500 ma certyfikat PCI-PTS 5.x. Jego system operacyjny Telium TETRA wykorzystuje najnowsze schematy kryptograficzne o przyszłościowej długości klucza.

Wszystkie opcje płatności

Move / 2500 umożliwia korzystanie z kuponów NFC i przypadków użycia portfela, oprócz chipu i kodu PIN EMV, przesuwania i zbliżeń.

Zaprojektowany z myślą o mobilności

Move / 2500 Portable, zaprojektowany do użytku wewnątrz i na zewnątrz, ma wymiary kieszonkowe i oferuje dodatkową baterię. Jest idealnym towarzyszem biznesowym dla kupców.

Gwarantowana dostępność terminala

W pojedynczym terminalu Move / 2500 Hybrid jest wyposażony w funkcje komunikacji przewodowej (Ethernet, PSTN) lub bezprzewodowej (3G, GPRS, Dual SIM) lub WiFi. Gwarantuje to dostępność akceptacji płatności końcowych w przypadku awarii sieci.

Bezproblemowa płatność NFC

Move / 2500 usprawnia płatności zbliżeniowe, oferując klientom bezproblemową obsługę dzięki specjalnej strefie czytnika kart i szybszemu przepływowi transakcji.

Bezpieczny system operacyjny Telium TETRA

Wspierany przez 30 lat doświadczenia i przyjazny interfejs użytkownika, system operacyjny Telium TETRA zawiera najlepsze mechanizmy bezpieczeństwa wbudowane w celu ochrony prywatności transakcji i wykorzystuje unikalne portfolio aplikacji płatniczych Ingenico.

Produkty ekologiczne

Grupa Ingenico przestrzega proaktywnej polityki ekoprojektu. Dokładamy wszelkich starań, od projektu poprzez produkcję i wprowadzenie na rynek po recykling

aby zminimalizować ślad środowiskowy Ingenico podczas cykli życia produktu.

[wpforms id=”7772″ title=”false”]

Marka

Ingenico

Od 28 października 2020 roku Ingenico dołączyło do grupy Worldline

Worldline to największy europejski gracz w usługach płatniczych i czwarty co do wielkości gracz na świecie. Worldline zapewnia swoim klientom trwałe, godne zaufania i bezpieczne rozwiązania w całym łańcuchu wartości płatniczych i oferuje najlepsze w swojej klasie usługi płatnicze, od POS, płatności online, rozwiązania omnichannel po wydawanie i pozyskiwanie oraz bankowość cyfrową do prawie miliona sprzedawców i 1200 banków oraz instytucje finansowe. Zatrudniająca 20 000 pracowników i zasilana zaangażowaniem niektórych z największych talentów w branży płatniczej, Worldline kształtuje nowe sposoby płacenia, życia i prowadzenia działalności.