Menu Zamknij

Terminal Płatniczy Verifone Vx675

Bezprzewodowy i kompaktowy VX 675 jest najmniejszym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Pozwala przyjmować płatności zawsze i wszędzie. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC obsługuje także płatności zbliżeniowe i mobilne.

Dostępna jest wersja z GPRS oraz GPRS z bazą ładującą.

Kategoria: Tag:

Najmniejszy i najbardziej funkcjonalny terminal bezprzewodowy na świecie, oferujący liczne korzyści. Zaawansowana technologia, elegancki design i niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. VX 675 spełnia także wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych.

VX 675 ma wytrzymałą, bezpieczną konstrukcję i jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa PCI PTS 3.0.

Ergonomiczny kształt i niewielkie rozmiary terminala VX 675 sprawiają, że jest poręczny i wygodny w użyciu. Elegancki design łączy się z wytrzymałością: solidna konstrukcja gwarantuje wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach.

[wpforms id=”7772″ title=”false”]

Marka

Verifone

Nasza obietnica opiera się na najlepszej w swojej klasie wiedzy w zakresie płatności - a nie na chwilowym szaleństwie i ekscytacji. Zaczynaliśmy jako pionier w dziedzinie płatności bezgotówkowych, zabezpieczania czeków i kart kredytowych poprzez cyfryzację. Jednym z naszych pierwszych wynalazków był „Telefon weryfikacyjny”, elektroniczna metoda chroniąca sprzedawców przed fałszywymi czekami. Nasza marka i DNA służące do rozwiązywania problemów wyłania się z tej początkowej innowacji. Trafiliśmy do wszystkich zakątków świata, ponieważ żaden kupiec nie mógł prosperować bez bezpiecznych płatności. Zaczęliśmy od punktu sprzedaży i staliśmy się najbardziej zaufanym ekspertem w dziedzinie płatności na świecie, dysponując najlepszym w swojej klasie sprzętem. Tworzymy handel Zaczynamy od wszelkiego rodzaju płatności - ale ten moment to dopiero początek cyfrowej rewolucji handlu. Konsumenci chcą spersonalizowanych doświadczeń, które pozwolą im robić zakupy tam, gdzie chcą, jak chcą i kiedy chcą - na urządzeniu cyfrowym lub w sklepie. Ułatwiamy markom tworzenie ścieżek klientów za pomocą aplikacji, które tworzymy z myślą o potrzebach biznesowych i stylu życia konsumentów. Umożliwiamy to, łącząc sprzedawców z naszym pakietem usług w chmurze, które zachwycają konsumentów i uwalniają spostrzeżenia biznesowe - kluczowe kroki w rozwijaniu nowych wyobrażonych doświadczeń klientów.