Menu Zamknij

Fiskalny terminal płatniczy Posnet Pospay

1699,00  Netto (2089,77  brutto)

Oto wyjątkowe, pierwsze takie na rynku, mobilne połączenie kasy, drukarki i terminala płatniczego – Pospay. Już nie musisz zastanawiać się, które urządzenie fiskalne wybrać! Teraz wszystkie masz pod ręką, w jednym, fiskalnym terminalu płatniczym. Przyjaznym w obsłudze i zdolnym do szybkiej aktualizacji funkcji potrzebnych Twojemu biznesowi.

zgodnie z art. 558 § 1 kodeksu cywilnego strony transakcji wyłączają odpowiedzialność z tytułu rękojmi
Product total
Options total
Grand total
Kategoria: Tag:
Posnet

pospay fiskalny terminal platniczy 05 Fiskalny terminal płatniczy Posnet Pospay Procash WarszawaPospay, jako jedyne mobilne urządzenie na rynku łączy w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

 

pospay fiskalny terminal platniczy 02 Fiskalny terminal płatniczy Posnet Pospay Procash WarszawaNie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu!

 

Nie musisz przejmować się dostępem do internetu, ponieważ transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Dzięki temu Pospay może pracować w dowolnym miejscu! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów!

 

posnet pospay fiskalny terminal platniczy Fiskalny terminal płatniczy Posnet Pospay Procash WarszawaZarówno drukarka, jak i terminal wyposażone są w akumulatory litowo-jonowe. Gdy jeden się wyczerpie, drugi przejmuje jego funkcje. To zapewnia dłuższą pracę urządzenia bez potrzeby ładowania.

 

pospay fiskalny terminal platniczy 06 Fiskalny terminal płatniczy Posnet Pospay Procash WarszawaKupujesz tylko drukarkę, natomiast terminal wynajmujesz. Dzięki temu nie tylko zapłacisz mniej, ale przede wszystkim nie będziesz się przejmował aktualizacjami systemu czy ewentualnymi naprawami.

 

pospay fiskalny terminal platniczy 09 Fiskalny terminal płatniczy Posnet Pospay Procash WarszawaPospay to urządzenie ergonomiczne. Jego wymiary to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys). Waga – niewiele ponad pół kilograma. Pospay jest na tyle mały, że idealnie mieści się w dłoni.

[wpforms id=”7772″ title=”false”]
Liczba towarów

100 000 (aplikacja drukarkowa), 4000 (aplikacja kasowa)

Liczba stawek PTU

7

Kasjerów

8

Rabaty/narzuty

TAK

Kopia Elektroniczna

Tak

Mechanizm drukujący

termiczny

Szerokość papieru

57mm x 15m

Wyświetlacze

Wyświetlacz klienta LCD 2 x 16 znaków, Wyświetlacz operatora 4'' TFT, 480 x 800 pikseli

Komunikacja

Komunikacja z komputerem – Wifi

Zasilanie/akumulator

Wbudowany akumulator – litowo – jonowy 6 800mAh (drukarka); 3 050mAh (terminal), Zasilacz zewnętrzny 5V/4A

Wymiary

152 x 80 x 81mm

Waga

0,6kg

Marka

Posnet

Posnet w 1993 roku w naszym kraju został wprowadzony podatek od towarów i usług. Wtedy narodził się Posnet, marka, która od dwudziestu siedmu lat współtworzy fiskalną rzeczywistość w Polsce i innych krajach w Europie.

Kasy fiskalne Posnet Warszawa

Swoje działania opieramy na kreatywnej konkurencji, co pozwala nam utrzymywać pozycję wiodącego producenta kas i drukarek fiskalnych. Nic bardziej nas nie motywuje do działania, jak stworzenie nowego urządzenia lub niespotykanych dotąd rozwiązań. W ten sposób pod marką Posnet powstała najmniejsza na rynku kasa i drukarka, najmniejsza bileterka czy możliwość połączenia drukarki fiskalnej z tabletem, a kasy fiskalnej z wagą – pierwsze takie rozwiązanie na świecie. O tym, jak bardzo zależy nam na wytrzymałości urządzeń, świadczy fakt, że poddajemy je niezwykle ciężkim próbom. Wszystko po to, by nasi klienci otrzymali produkt niezawodny i sprawdzony. A przy tym oryginalny, co wynika z jego wzornictwa. Nasze urządzenia fiskalne wyznaczają często światowe wzorce designu.
Posnet