Menu Zamknij

Terminal Płatniczy Ingenico Desk 3500 + Desk 1500 Pinpad

Terminal Płatniczy Ingenico Move 2500 to ekonomiczny przenośny terminal z serii Telium Tetra, nasze urządzenia najnowszej generacji.

Spraw, aby płatności NFC stały się bezproblemową obsługą klienta
Przestrzegaj najbardziej rygorystycznych wymogów bezpieczeństwa

Najwyższe bezpieczeństwo
Desk/3500 posiada certyfikat PCI-PTS 5.x. System operacyjny Telium TETRA wykorzystuje najnowsze schematy kryptograficzne z długością klucza, która może być przyszłościowa.

Wszystkie opcje płatności
Desk/3500 umożliwia korzystanie z kuponów NFC i portfeli, oprócz chipów i kodów PIN EMV, swipe i płatności zbliżeniowych.

Przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs
Wyposażony w intuicyjne czytniki kart i łatwe w obsłudze menu aplikacji, Desk/3500 zapewnia lepsze wrażenia z płatności.

Maksymalna dostępność sieci
Oprócz Ethernetu i modemu, Desk/3500 oferuje Wi-Fi. Dostępność sieci i koszty komunikacji są w pełni zoptymalizowane.

Wygodna płatność NFC
Desk/3500 usprawnia płatności NFC, oferując klientom bezproblemową obsługę dzięki dogodnie zlokalizowanej strefie czytnika kart i szybszym przepływom transakcji.

Produkty ekologiczne
Ingenico kieruje się proaktywną polityką ekoprojektowania. Od projektu do produkcji i wprowadzenia na rynek po recykling, staramy się minimalizować nasz wpływ na środowisko przez cały cykl życia produktu.

Marka

Ingenico

Od 28 października 2020 roku Ingenico dołączyło do grupy Worldline

Worldline to największy europejski gracz w usługach płatniczych i czwarty co do wielkości gracz na świecie. Worldline zapewnia swoim klientom trwałe, godne zaufania i bezpieczne rozwiązania w całym łańcuchu wartości płatniczych i oferuje najlepsze w swojej klasie usługi płatnicze, od POS, płatności online, rozwiązania omnichannel po wydawanie i pozyskiwanie oraz bankowość cyfrową do prawie miliona sprzedawców i 1200 banków oraz instytucje finansowe. Zatrudniająca 20 000 pracowników i zasilana zaangażowaniem niektórych z największych talentów w branży płatniczej, Worldline kształtuje nowe sposoby płacenia, życia i prowadzenia działalności.