Menu Zamknij

Kasa Fiskalna Novitus Nano E

Kasa Fiskalna Novitus Nano E przeznaczona jest dla osób dynamicznych, które poszukują lekkiego i niewielkiego, a zarazem niezwykle funkcjonalnego urządzenia. Doskonale nadaje się do działalności przenośnej oraz w przypadku, gdy dysponujesz niewielką ladą i oczekujesz kompaktowego urządzenia.

Kategoria:

kasa fiskalna novitus nano e

Realizacja zapisu kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych

Dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, które pełnią funkcję informacyjną dla kasjera oraz klienta jak i również ułatwiają programowanie i sprzedaż.

Alfanumeryczna klawiatura ułatwiająca obsługę, programowanie oraz sporządzanie raportów, która dodatkowo dla lepszej czytelności została wyposażona w system podświetlający.

Klawiatura wyposażona w 4 klawisze funkcyjne F1 – F4, które mogą być oprogramowane  zarówno jako klawisze sprzedaży bezpośredniej lub skróty do poszczególnych funkcji kasy.

Możliwość komunikacji z komputerem poprzez  nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232.

Możliwość podłączenia do kasy czytnik kodów kreskowych (skaner), wagi elektronicznej, modemu, terminalu płatniczego lub pinpad.

Możliwość podłączenia do kasy dodatkowego modułu do bezprzewodowej komunikacji kasy z komputerem.

Współpraca z większością programów sprzedaży przy użyciu najpopularniejszego protokołu komunikacyjnego dostępnego obecnie  na rynku.

Wydruki potwierdzeń akceptacji kart płatniczych oraz zakupu pre-paidów.

Komunikacja ON-Line z komputerem, bufor paragonów oraz funkcje obsługi parkingów oraz tras busów.

Bez względu na prowadzoną działalność, kasa zawsze dostosuje się do prowadzonego biznesu. Sprzedaż biletów na zaprogramowanych trasach umożliwiają funkcje busowe. Obsługę wypożyczalni oraz parkingów umożliwiają funkcje czasowe. Wykorzystuj kasę również jako sprawdzarkę cen towarów. Kasa przypomni też o ustawowym obowiązku wykonania codziennego raportu fiskalnego oraz przeglądu okresowego.

Od chwili wprowadzenia kasy Nano E na rynek, od razu stała się rynkowym hitem i tak pozostaje niezmiennie do dzisiaj. Nano E jest bez wątpienia najpopularniejszym urządzeniem fiskalnym na rynku od początku fiskalizacji w Polsce. Obecnie Nano E jest najbardziej dopracowaną i niezawodną kasą dostępną na rynku. Jej doskonałość została potwierdzona przez wiele nagród i wyróżnień ale przede wszystkim przez klientów, którzy zakupili dotychczas, aż 200 000 egzemplarzy!

Producent

Novitus

Kolor

Biały, Czarny

Liczba towarów

3 000/40 znakow

Liczba stawek PTU

7

Rabaty/narzuty

TAK

Klawisze szybkiej sprzedaży

4 + 10 w trybie „szybka sprzedaż”

Opakowania

64

Mechanizm drukujący

termiczny, typu clamshell/Fujitsu FTP 628

Szerokość papieru

57mm

Wyświetlacze

klient i kasjer :alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków

Sterowanie szufladą

Tak (aktywna)

Zasilanie/akumulator

230V, zasilacz zewnętrzny/wbudowany akumulator 7.2V, 2Ah

Wymiary

94 x 58 x 229mm

Waga

0,65kg

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.

Dodatki i akcesoria

 • Bezprzewodowy i kompaktowy VX 675 jest najmniejszym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Pozwala przyjmować płatności zawsze i wszędzie. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC obsługuje także płatności zbliżeniowe i mobilne.

  Dostępna jest wersja z GPRS oraz GPRS z bazą ładującą.

 • Pokrowiec ze skóry na Drukarkę Fiskalną Deon online

  Pokrowiec skutecznie chroni drukarkę przed zanieczyszczeniem, wilgocią oraz skutkami ewentualnego upadku. Pokrowiec umożliwia pracę drukarki oraz wymianę papieru bez konieczności wyjmowania jej.

 • Dostępne opcje to:

  Komunikacja Ethernet lub GPRS.

  PinPad – dodatkowa, wygodna klawiatura dla klienta.

  Magic Box – możliwość podłączenia do kasy fiskalnej.

 • Pokrowiec ze skóry na Drukarkę Fiskalną Deon online

  Ekskluzywny pokrowiec z prawdziwej skóry w kolorze brązowym na kasę Nano E, Nano E Med oraz Nano E Lex. Specjalnie utwardzany spód i góra. Zasuwany w około na zamek błyskawiczny. Ułatwia przenoszenie kasy, zabezpiecza przed uszkodzeniem, zabrudzeniem itp. Na wierzchu wytłoczone nazwa kasy NANO E oraz logo NOVITUS.

 • Dostępna jest wersja z GPRS oraz GPRS z bazą ładującą.