Menu Zamknij

SOGA mobile – obsługa przenośnych bonowników Android

Aplikacja na urządzenia z system Android stanowiąca niezwykle cenne wsparcie sprawnej i szybkiej obsługi zamówień bez pomyłek.

Koniec z bazgrołami na karteczkach. Koniec z bieganiem od stolika do kuchni. Koniec z ciągłym dopytywaniem czy danie jest już do odbioru. Za pomocą aplikacji SOGA mobile wyeliminujesz te wszystkie uciążliwości dzięki czemu zwiększysz zadowolenie klientów i obsługi.

Aplikacja SOGA mobile nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Wystarczy standardowy telefon lub tablet z systemem Android.
Kelner przyjmuje zamówienie od klienta i jednym ruchem palca przekazuje do realizacji na kuchnię. Zwrotnie może otrzymać informację, że danie jest już gotowe do odbioru.

Dokonując zakupu co najmniej trzech dowolnych rozszerzeń programu SOGA, ich cena będzie obniżona o 50%

Producent

Novitus

Przeznaczenie

Gastronomia

Rodzaj oprogramowania

Rozszerzenie

System operacyjny

Android

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.