Menu Zamknij

SOGA wersja abonamentowa 1-miesięczna

Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, foodtruck’a czy inego typu punktu gastronomicznego.

Wersja abonamentowa (1-miesięczna)

SOGA to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. Intuicyjność obsługi w połączeniu z nowoczesnym interfejsem zapewniają najwyższą ergonomię i wygodę pracy. System został zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pracę na ekranie dotykowym i dlatego został wyposażony w odpowiednio duże przyciski zapewniające wygodę i przyspieszenie obsługi klienta.

Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników – także tych mniej obytych z komputerem.

Elastyczna konstrukcja programu zapewnia zarządzającemu systemem dowolność sposobu konfiguracji, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budowę wygodnego menu.

SOGA jako system modułowy daje możliwość wyboru i swobodnej konfiguracji. Nie musisz już kupować ogromu funkcji nieprzydatnych w Twoim lokalu. Zapłać wyłącznie za to czego rzeczywiście potrzebujesz.

Szczegóły dotyczące abonamentu

 

  • Co oznacza, że program dostępny jest w wersji abonamentowej 1-miesięcznej?

Oznacza to, iż działa przez okres 1 miesiąca kalendarzowego, kończąc działanie o 24:00 dnia wskazanego jako „ostatni dzień działania”. Przyjmujemy, że dniem tym jest:
– dla licencji zamówionych w dniach od 1 do 28 dnia miesiąca: odpowiednio do dnia od 1 do 28 kolejnego miesiąca
– dla licencji zamówionych 30 dnia miesiąca: dzień 30 kolejnego miesiąca lub ostatni dzień lutego
– dla licencji zamówionych 31 dnia miesiąca: ostatni dzień kolejnego miesiąca

  • Co oznacza, że dodatkowe kolejne stanowiska sprzedaży oraz moduły dodatkowe zachowują swoją ważność wyłącznie w okresie trwania abonamentu wersji podstawowej lub rozszerzonej?

Kolejne stanowiska dodatkowe oraz moduły dodatkowe stanowią wyłącznie rozszerzenie licencji głównej z nadanym unikalnym numerem. W przypadku nie przedłużenia abonamentu na kolejny okres rozliczeniowy licencja traci ważność a wraz z nią wszystkie przypisane do niej elementy. W przypadku ponownego zakupu abonamentu (po przerwie) Klient otrzymuje licencję z nowym numerem unikalnym. Aby skorzystać z funkcjonalności modułów dodatkowych lub kolejnych stanowisk konieczny jest ich zakup do aktualnej licencji o określonym numerze. Rozszerzenia licencji nie są przenoszone pomiędzy licencjami. Nie ma również możliwości powrotu do wcześniej nadanego numeru licencji.

  • Czy mogę zmienić dane użytkownika licencji abonamentowej?

Nie jest to możliwe. Usługa ta jest dostępna wyłącznie dla licencji bezterminowych

  • Czy mogę zmienić licencję abonamentową na bezterminową?

Nie jest to możliwe. Przejście na licencję bezterminową wymaga zakupu odpowiedniej licencji.

  • Czy w przypadku zakupu licencji bezterminowej mogę otrzymać rabat związany z wcześniejszym zakupem licencji czasowej?

Tak, istnieje taka możliwość. Dokładna kwota rabatu zostanie ustalona na podstawie zawartości licencji i czasu wcześniejszego użytkowania.

  • Czy mogę zapłacić jednorazowo za kilka miesięcy z góry?

Nie jest to możliwe. Opłaty można dokonać wyłącznie za 1 miesiąc.

Producent

Novitus

Przeznaczenie

Gastronomia

Rodzaj oprogramowania

Oprogramowanie

System operacyjny

Windows

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.