Menu Zamknij

Pakiet H+G dla hotelu z gastronomią

Promocyjny pakiet oprogramowania NOVITUS

“Za każdym niewyobrażalnym osiągnięciem skrywa się marzyciel, który wyobraził sobie to, co niemożliwe do zrealizowania.”
Robert K. Greenleaf

Jak Yin i Yang. Pieprz i sól. Bonnie i Clyde. Zawsze w parze. Podobnie jak hotel i restauracja. Doskonałe połączenie, które sprawia, że Twój biznes jest kompletny. Ty zapewniasz gościom wszystko czego potrzebują. My zapewniamy Tobie system, który C to wszystko ułatwia. Jeżeli prowadzisz hotel do 70 pokoi wraz z restauracją, nasz Pakiet Hotel+Gastronomia to rozwiązanie idealne do Twoich potrzeb. Znakomita funkcjonalność. Możliwość dalszej rozbudowy. I niesamowita cena. To wszystko w jednym pakiecie.

W ramach pakietu zawarte są:
program gastronomiczny SOGA POS
program hotelowy SOHO z obsługą 30-70pokoi
moduł łączący obydwa programy umożliwiający przenoszenie rachunków z restauracji do hotelu

Bezpłatna wersja demonstracyjna

Rodzaj oprogramowania

Oprogramowanie

Przeznaczenie

Gastronomia, Hotel, SPA

System operacyjny

Windows

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.