Menu Zamknij

SOGA – system motywacyjny

Czy może być lepsza motywacja do zwiększenia sprzedaży niż dodatkowy bonus? Raczej nie. Porozmawiaj ze swoimi pracownikami, którzy zapewne zgodzą się z naszym stwierdzeniem.
Moduł zapewnia przejrzyste zasady i łatwość rozliczania programów motywacyjnych dla kelnerów umożliwiając wyliczanie prowizji w zależności od osiągniętego celu sprzedażowego.

Do czego służy?
Umożliwia ustalenie różnych scenariuszy programów motywacyjnych (prowizyjnych)

  • prowizja od sprzedaży ogółem
  • prowizja po przekroczeniu ustalonego progu (prowizja liczona od wartości przekraczającej wyznaczony próg)
  • prowizja za sprzedaż wybranego artykułu
  • prowizja za sprzedaż wybranej grupy artykułów

Każdy z tych scenariuszy w założonym okresie czasu.
Dodatkowo, w licencjach z mobilnym bonownikiem Android kelner będzie mógł na bieżąco sprawdzać realizację założonego planu.

Dokonując zakupu co najmniej trzech dowolnych rozszerzeń programu SOGA, ich cena będzie obniżona o 50%

Producent

Novitus

Przeznaczenie

Gastronomia

Rodzaj oprogramowania

Rozszerzenie

System operacyjny

Windows

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.