Menu Zamknij

SOGA RDS – obsługa ekranów realizacji zamówień

RDS – ang. restaurant display system
Pozwala na wyświetlanie na dowolnym ekranie listy przyjętych zamówień i listy zamówień gotowych do odbioru. Dzięki jego zastosowaniu unikniemy sytuacji, w której obsługa zmuszona jest do wykrzykiwania numerów zamówień, po które można już podejść.

Do czego służy?
Po zainstalowaniu ekranu w miejscu dobrze widocznym dla klientów i połączeniu z programem SOGA zostanie wyświetlona tabela podzielona na dwie części. Po lewej stronie będą pojawiać się numery wszystkich przyjętych zamówień. Po prawej natomiast, tych które są już gotowe do odebrania. Po odbiorze przez klienta numer zamówienia przestaje być widoczny.
Możliwość numeracji zamówień do 999, następnie licznik jest zerowany.
Moduł wymaga posiadania w licencji obsługi KDS.

Dokonując zakupu co najmniej trzech dowolnych rozszerzeń programu SOGA, ich cena będzie obniżona o 50%

Producent

Novitus

Przeznaczenie

Gastronomia

Rodzaj oprogramowania

Rozszerzenie

System operacyjny

Windows

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.