Menu Zamknij

SOGA – eksport danych do programu księgowego

Ułatwia, przyspiesza i ogranicza pomyłki w pracy księgowości dzięki zautomatyzowaniu przesyłania dokumentów pomiędzy SOGA a programami finansowo-księgowymi.

Do czego służy?
Pozwala na wysłanie dokumentów takich jak: Magazynowe, Zakupowe, Sprzedażowe i Kasowe do najpopularniejszych na rynku systemów FK

  • Insert (Z/S/K)
  • Comarch ERP Optima Insert (Z/S/K)
  • Comarch ERP Klasyka Insert (Z/S/K)
  • WA-Pro WF-FaKir (M/Z/S/K)
  • WA-Pro WF-KaPeR (M/Z/S/K)
  • Symfonia (M/Z/S/K)

Jeżeli korzystasz z innego systemu prosimy o bezpośredni kontakt z nami (184440047) w celu sprawdzenia możliwości dodania Twojego systemu do listy.

Dokonując zakupu co najmniej trzech dowolnych rozszerzeń programu SOGA, ich cena będzie obniżona o 50%

Producent

Novitus

Przeznaczenie

Gastronomia

Rodzaj oprogramowania

Rozszerzenie

System operacyjny

Windows

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.