Menu Zamknij

SOGA – druga drukarka fiskalna

Funkcjonalność umożliwiająca rozbicie rejestracji sprzedaży na dwóch drukarkach fiskalnych:

  • dla różnych grup produktów, np. wyrobów alkoholowych
  • dla różnych form płatności

Do czego służy?
Do każdego artykułu lub formy płatności możemy przypisać informację, na której z drukarek fiskalnych ma być rejestrowana sprzedaż. Ważne! Faktura może być wystawiona jedynie pod warunkiem zgodności NIP ustawionego w programie i drukarce.

W standardowej konfiguracji programu SOGA można zdefiniować i używać dowolną ilość drukarek fiskalnych bez konieczności zakupu tego modułu.

Dokonując zakupu co najmniej trzech dowolnych rozszerzeń programu SOGA, ich cena będzie obniżona o 50%

Producent

Novitus

Przeznaczenie

Gastronomia

Rodzaj oprogramowania

Rozszerzenie

System operacyjny

Windows

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.