Menu Zamknij

Czytnik Kodów Kreskowych Zebra DS4800

Urządzenia z serii DS4800 potrafią zarejestrować każdy kod kreskowy 1D i 2D wydrukowany na etykiecie papierowej lub wyświetlony na ekranie telefonu komórkowego klienta. Opcjonalna baza Intellistand, specjalnie zaprojektowana, aby pasować do serii DS4800 i środowiska sklepu, umożliwia automatyczne przełączanie między trybem prezentacyjnym a ręcznym.

zebra

Tradycyjny mechaniczny przycisk skanowania został zastąpiony przez nowoczesny pojemnościowy przycisk dotykowy z wibracją sygnalizującą odczyt. Zamiast tradycyjnego dźwięku oznaczającego udane skanowanie do wyboru są wibracje, sygnał wizualny oraz cała biblioteka melodyjnych tonów, które można dobrać do danego otoczenia. Dodatkowo wsparcie kompleksowe chroni skanery przed nieoczekiwanymi problemami, znacznie redukując nieplanowane wydatki na naprawy, a ochrona zaczyna się w chwili zakupu urządzenia.

Odczyt kodów kreskowych 1D i 2D

Odporny na upadek z 1,5 m

Przycisk dotykowy z wibracją sygnalizującą odczyt

Producent

Zebra

Rodzaj czytnika:

2D Imager

Odległość odczytu

0-444,5cm

Rozdzielczość

3mils

Wymiary

190 x 66 x 48mm

Waga

168g

Dostępne interfejsy

USB

Marka

Zebra

FIRMA ZEBRA POKAZUJE, CO WAŻNE, CO KLUCZOWE ORAZ CO NALEŻY ZROBIĆ W NASTĘPNEJ KOLEJNOŚCI Rozwiązania firmy Zebra nie zawsze znajdują się na pierwszym planie, ale działają za kulisami w wielu branżach na całym świecie. Gwarantują widoczność każdego zasobu i pracownika na krawędzi sieci. Łączą ich z danymi, których potrzebują. Prowadzą ich przy pomocy wyraźnych, dokładnych informacji, umożliwiając podejmowanie najlepszych decyzji w zakresie dalszych działań. Optymalizują przepływy pracy, operacje i procesy decyzyjne w czasie rzeczywistym, zapewniając efektywne i znaczące rezultaty. Napędzamy pierwszą linię działalności biznesowej w branży handlowej/e-commerce, przemyśle wytwórczym, transporcie i logistyce, opiece zdrowotnej, sektorze publicznym i w innych dziedzinach, aby zapewniać najlepszą wydajność. Mamy ponad 10 000 partnerów w 100 krajach, dzięki którym zapewniamy lepszą widoczność poprzez dostosowane do danej branży, kompleksowe rozwiązania łączące inteligentnie ludzi, zasoby i dane. Dzięki nim nasi klienci mogą podejmować decyzje o krytycznym znaczeniu biznesowym. Firma Zebra posiada rozwiązania, które mogą zapewnić przewagę w dowolnym obszarze działalności.
zebra