Menu Zamknij

Czytnik Kodów Kreskowych Zebra LI4278

Zebra LI4278 to bezprzewodowy skaner typu Linear Imager, umożliwiający odczyt typowych kodów EAN/UPC w odległości od 2,54cm do 76,20cm.

zebra

Komunikacja Bluetooth umożliwia wymianę danych pomiędzy skanerem i bazą w odległości do 100m (w lini prostej, bez przeszkód).

Przycisk wyzwalający odczyt

Odporny na upadek z wysokości 1,8 m

Komunikacja Bluetooth

Możliwość odczytu kodów 1D także z wyświetlaczy telefonów

Szeroki zakres odległości odczytu kodów kreskowych

Nazwa: LI4278

Rodzaj czytnika: Linear Imager

Odległość odczytu: 12,7cm – 6m (Code39, w zależności od gęstości kodu)

Wzór skanujący: Pojedyncza linia skanująca

Warunki pracy: Temp. 0 – 50 C, wilgotność względna 5 – 85 %

Wymiary: 98 x 70 x 186 mm

Waga: 224g

Dostępne interfejsy: USB, RS232, PS2

Inne: przycisk wyzwalający odczyt

Producent

Zebra

Rodzaj czytnika:

Jednoliniowy

Odległość odczytu

12,7cm – 6m

Wzór skanujący

Pojedyncza linia

Wymiary

98 x 70 x 186mm

Waga

224g

Dostępne interfejsy

PS2, RS232, USB

Marka

Zebra

FIRMA ZEBRA POKAZUJE, CO WAŻNE, CO KLUCZOWE ORAZ CO NALEŻY ZROBIĆ W NASTĘPNEJ KOLEJNOŚCI Rozwiązania firmy Zebra nie zawsze znajdują się na pierwszym planie, ale działają za kulisami w wielu branżach na całym świecie. Gwarantują widoczność każdego zasobu i pracownika na krawędzi sieci. Łączą ich z danymi, których potrzebują. Prowadzą ich przy pomocy wyraźnych, dokładnych informacji, umożliwiając podejmowanie najlepszych decyzji w zakresie dalszych działań. Optymalizują przepływy pracy, operacje i procesy decyzyjne w czasie rzeczywistym, zapewniając efektywne i znaczące rezultaty. Napędzamy pierwszą linię działalności biznesowej w branży handlowej/e-commerce, przemyśle wytwórczym, transporcie i logistyce, opiece zdrowotnej, sektorze publicznym i w innych dziedzinach, aby zapewniać najlepszą wydajność. Mamy ponad 10 000 partnerów w 100 krajach, dzięki którym zapewniamy lepszą widoczność poprzez dostosowane do danej branży, kompleksowe rozwiązania łączące inteligentnie ludzi, zasoby i dane. Dzięki nim nasi klienci mogą podejmować decyzje o krytycznym znaczeniu biznesowym. Firma Zebra posiada rozwiązania, które mogą zapewnić przewagę w dowolnym obszarze działalności.
zebra