Menu Zamknij

Czytniki bezprzewodowe

Czytniki bezprzewodowe, idealnie sprawdzają się w większych przestrzeniach magazynowych, kompletacji zamówień czy inwentaryzacji. Występują w 2 wariantach komunikacji bluetooth oraz sieci radiowej.

W połączeniu z drukarką etykiet przyśpiesza sprzedaż, kompletowanie zamówień w twoim sklepie internetowym, jak również inwentaryzację.

Showing all 5 results

 • Czytnik Kodów Kreskowych Datalogic Gryphon GM4100 Procash

  Czytnik Gryphon GM4100 zapewnia bezbłędny i szybki odczyt kodów w różnorodnych zastosowaniach. Łączność bezprzewodowa 433 MHz zapewniał zasięg do 30 m w terenie otwartym. Szeroki kąt odczytu pozawala na odczyt szerokich kodów a ulepszone możliwości dekodowania zwiększają odczyt zniszczonych i niskiej jakości kodów.

 • Czytnik Kodów Kreskowych Datalogic Gryphon GM4100 Procash

  Czytnik Gryphon GM4100 zapewnia bezbłędny i szybki odczyt kodów w różnorodnych zastosowaniach. Łączność bezprzewodowa 433 MHz zapewniał zasięg do 30 m w terenie otwartym. Szeroki kąt odczytu pozawala na odczyt szerokich kodów a ulepszone możliwości dekodowania zwiększają odczyt zniszczonych i niskiej jakości kodów.

 • Czytnik Kodów Kreskowych Honeywell Voyager 1202g

  Voyager 1202g to bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych 1D.

 • Czytnik Kodów Kreskowych Zebra LI4278 | PROCASH

  Zebra LI4278 to bezprzewodowy skaner typu Linear Imager, umożliwiający odczyt typowych kodów EAN/UPC w odległości od 2,54cm do 76,20cm.

 • Czytnik Kodów Kreskowych Datalogic QuickScan I QM2400 procash

  Czytnik Datalogic QUICKSCAN I QM2400 (2D) idealnie sprawdza się w punktach obsługi klienta, sprzedaży, gdzie może również być wykorzystany do inwentaryzacji, sprawdzania cen itp. Czytnik wyposażony jest w łączność radiową Datalogic Star 2.0 Cordless System o zasięgu do 25m.