Menu Zamknij

Czytnik Kodów Kreskowych Zebra LS 2208

LS 2208 to nowoczesny laserowy czytnik kodów kreskowych. Czytnik wyposażony jest w przycisk wyzwalający odczyt oraz podstawkę do pracy automatycznej.

zebra

Ergonomiczna obudowa zapewnia komfortowa pracę i w połączeniu z odpowiednią konstrukcją czytnika sprawia, iż jest on odporny na upadek z wysokości 1,5 m. Nowoczesny układ optyczny umożliwia odczyt kodów z odległości do 43 cm. Czytnik odczytuje wszystkie najpopularniejsze kody jednowymiarowe i kody RSS. Czytnik dostępny jest z najpopularniejszymi interfejsami: K/B, RS 232, USB, IBM.

Przycisk wyzwalający odczyt

W zestawie podstawka do pracy stacjonarnej

Odporny na upadek z wysokości 1,5 m

Odłączany kabel transmisyjny

Producent

Zebra

Rodzaj czytnika:

Jednoliniowy, Laserowy

Źródło światła

Dioda laserowa 650nm

Odległość odczytu

0 – 43cm

Rozdzielczość

0,127mm

Szybkość odczytu

100 skanów/s

Wzór skanujący

Pojedyncza linia

Wymiary

152 x 63 x 84mm

Waga

146g

Dostępne interfejsy

KBW, RS232, USB

Marka

Zebra

FIRMA ZEBRA POKAZUJE, CO WAŻNE, CO KLUCZOWE ORAZ CO NALEŻY ZROBIĆ W NASTĘPNEJ KOLEJNOŚCI Rozwiązania firmy Zebra nie zawsze znajdują się na pierwszym planie, ale działają za kulisami w wielu branżach na całym świecie. Gwarantują widoczność każdego zasobu i pracownika na krawędzi sieci. Łączą ich z danymi, których potrzebują. Prowadzą ich przy pomocy wyraźnych, dokładnych informacji, umożliwiając podejmowanie najlepszych decyzji w zakresie dalszych działań. Optymalizują przepływy pracy, operacje i procesy decyzyjne w czasie rzeczywistym, zapewniając efektywne i znaczące rezultaty. Napędzamy pierwszą linię działalności biznesowej w branży handlowej/e-commerce, przemyśle wytwórczym, transporcie i logistyce, opiece zdrowotnej, sektorze publicznym i w innych dziedzinach, aby zapewniać najlepszą wydajność. Mamy ponad 10 000 partnerów w 100 krajach, dzięki którym zapewniamy lepszą widoczność poprzez dostosowane do danej branży, kompleksowe rozwiązania łączące inteligentnie ludzi, zasoby i dane. Dzięki nim nasi klienci mogą podejmować decyzje o krytycznym znaczeniu biznesowym. Firma Zebra posiada rozwiązania, które mogą zapewnić przewagę w dowolnym obszarze działalności.
zebra