Menu Zamknij

SOGA – system lojalnościowy

Dobry klient to … stały klient. Ta stara prawda jest nadal jakże aktualna. Według opinii ekspertów koszt pozyskania nowego klienta kilkukrotnie przewyższa koszt “utrzymania” już zdobytego.
Doceniasz lojalnych klientów? Pozwól by i oni poczuli się docenieni. Pomocą w realizacji tego zadania będzie własny program lojalnościowy. Wystarczy jedynie określić zasady programu i poinformować o nim klientów. Gotowe!

Do czego służy?
Program SOGA obsługuje trzy rodzaje kart:

  • pre-paid (przedpłacone)
  • rabatowe
  • lojalnościowe

Dwa pierwsze typy są obsługiwane w wersji podstawowej. Jedynie obsługa własnego systemu lojalnościowego wymaga zakupu modułu dodatkowego.
W celu uruchomienia systemu lojalnościowego dla klientów musimy określić jego podstawowe zasady:
Sposób naliczania punktów – ile punktów lojalnościowych otrzyma klient po zakupie danego produktu lub grupy produktów. Możemy ustalić jedną z dwóch opcji:

  • każdy produkt ma przypisaną wartość punktową
  • punkty naliczane są w zależności od wysokości całego rachunku

Wartość 1 punktu – kwotę na jaką zamieniany jest 1 punkt podczas płatności punktami lojalnościowymi.
Rozliczanie punktów – czy podczas płatności punktami klient otrzymuje kolejne punkty.

Dokonując zakupu co najmniej trzech dowolnych rozszerzeń programu SOGA, ich cena będzie obniżona o 50%

Producent

Novitus

Przeznaczenie

Gastronomia

Rodzaj oprogramowania

Rozszerzenie

System operacyjny

Windows

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.