Menu Zamknij

Kasa Fiskalna Posnet Vero

Vero to nowoczesny, kompletny i kompaktowy POS w atrakcyjnej cenie z zainstalowaną aplikacją sprzedażową. Urządzenie intuicyjne w obsłudze i gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

Posnet

 

ATRAKCYJNA CENA WYNAJMU
Vero można nabyć w atrakcyjnej cenie w agencyjnym systemie sprzedaży. Klient kupuje tylko drukarkę fiskalną, która jest jednym z elementów Vero. Warto pamiętać, że na zakup drukarki ONLINE Vero przysługuje odliczenie do 700 złotych z Urzędu Skarbowego. Natomiast platformę sprzętową oraz aplikację sprzedażową użytkuje w ramach miesięcznego abonamentu. Takie rozwiązanie oznacza dla użytkownika niskie koszty na start oraz elastyczność i swobodę wyboru.
atrakcyjna cena wynajmu Kasa Fiskalna Posnet Vero Procash Warszawa
pena gwarancja Kasa Fiskalna Posnet Vero Procash Warszawa PEŁNA GWARANCJA
Posnet zapewnia pełną gwarancję na platformę sprzętową POS w całym okresie jej użytkowania. Dzięki temu przedsiębiorca może skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, a resztą zajmuje się Posnet.
POS VERO
Vero umożliwia użytkownikowi zbudowanie kompleksowego, funkcjonalnego i wydajnego stanowiska kasowego.
pos vero v3 Kasa Fiskalna Posnet Vero Procash Warszawa
stabilno pracy Kasa Fiskalna Posnet Vero Procash Warszawa STABILNOŚĆ PRACY
Vero jest w całości zaprojektowane i wyprodukowane przez Posnet. Dzięki temu użytkownik ma gwarancję technologicznej niezmienności urządzenia, a co za tym idzie stabilności pracy.
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Vero jest urządzeniem kompaktowym, ergonomicznym i nie wymaga dużej przestrzeni do pracy. To oznacza komfort użytkowania i oszczędności. Vero wyposażone jest w ekran dotykowy o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280×800, wyświetlający 16 mln kolorów. Urządzenie ma wrzutowy mechanizm drukujący i 60 m rolkę papieru.
vero komfort Kasa Fiskalna Posnet Vero Procash Warszawa
shield v2 Kasa Fiskalna Posnet Vero Procash Warszawa BEZPIECZNE UŻYTKOWANIE
Dystrybucja systemu Android 11, w oparciu o który działa Vero, jest specjalnie przygotowana i gwarantowana przez Posnet, a oprogramowanie dokładnie zweryfikowane i w pełni zoptymalizowane. Wszystko po to, żeby bezpiecznie korzystać z urządzenia zgodnie z przeznaczeniem.
strong>E-PARAGON
Vero jako jedno z pierwszych urządzeń w Polsce spełnia wymagania techniczne konieczne do obsługi e-paragonów. Urządzenie przekaże go klientowi po połączeniu z odpowiednim systemem dystrybucji e-paragonów. Warunkiem takiej operacji jest rezygnacja klienta z fizycznego paragonu.
vero eparagon Kasa Fiskalna Posnet Vero Procash Warszawa<
vero komunikacja no nfc 3.png Kasa Fiskalna Posnet Vero Procash Warszawa KOMPLET INTERFEJSÓW
Vero zawiera wszystkie niezbędne interfejsy: WiFi, Bluetooth, ethernet czy wejście USB. Dzięki temu, do Vero można podłączyć takie urządzenia jak: szuflada wielonapięciowa, waga, terminal płatniczy czy skaner kodów kreskowych.
Producent

Posnet

Komunikacja z CRK

GSM/GPRS, LAN, WiFi

Liczba stawek PTU

7

Opakowania

64

Kopia Elektroniczna

Tak

Mechanizm drukujący

termiczny „drop in – wrzuć i drukuj”

Szerokość papieru

57mm x 60m

Wyświetlacze

10.1 cali, 1280 x 800, graficzny (LCD), 192 x 64 piksele

Klawiatura

Ekran dotykowy

Złącza komunikacyjne

Bluetooth v5.1, Ethernet, WiFi 2.4 GHz, 802.11b/g/n, 1 x USB (host)

Urządzenia zew.

czytnik, drukarka paragonowa, komputer, modem, terminal EFT, waga

Zasilanie/akumulator

litowo-jonowy, 7,2 V / 2150 mAh, zewnętrzny, 12 V / 2,5 A

Wymiary

249 x 99 x 207 mm

Waga

2kg

Marka

Posnet

Posnet w 1993 roku w naszym kraju został wprowadzony podatek od towarów i usług. Wtedy narodził się Posnet, marka, która od dwudziestu siedmu lat współtworzy fiskalną rzeczywistość w Polsce i innych krajach w Europie.

Kasy fiskalne Posnet Warszawa

Swoje działania opieramy na kreatywnej konkurencji, co pozwala nam utrzymywać pozycję wiodącego producenta kas i drukarek fiskalnych. Nic bardziej nas nie motywuje do działania, jak stworzenie nowego urządzenia lub niespotykanych dotąd rozwiązań. W ten sposób pod marką Posnet powstała najmniejsza na rynku kasa i drukarka, najmniejsza bileterka czy możliwość połączenia drukarki fiskalnej z tabletem, a kasy fiskalnej z wagą – pierwsze takie rozwiązanie na świecie. O tym, jak bardzo zależy nam na wytrzymałości urządzeń, świadczy fakt, że poddajemy je niezwykle ciężkim próbom. Wszystko po to, by nasi klienci otrzymali produkt niezawodny i sprawdzony. A przy tym oryginalny, co wynika z jego wzornictwa. Nasze urządzenia fiskalne wyznaczają często światowe wzorce designu.
Posnet

Dodatki i akcesoria