Menu Zamknij

Serwis kas fiskalnych Warszawa

Rejestrowanie wszystkich transakcji za pomocą urządzeń fiskalnych jest w przypadku wielu działalności obowiązkiem przedsiębiorcy. Prowadzenie takiej ewidencji nierzadko oznacza nawet konieczność regularnego umieszczania danych w rządowym repozytorium. W takiej sytuacji niezbędne okazuje się nabycie kasy online, która w różnych wersjach dostępna jest w naszej ofercie. Zajmujemy się także serwisem takiego sprzętu.

Kasy fiskalne

Wspomniany obowiązek rejestrowania transakcji to niezwykle istotna kwestia dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Brak działań w tym zakresie wiąże się z poważnymi konsekwencjami w postaci sankcji karno-skarbowych. Są one nakładane również wtedy, gdy przedsiębiorca dokonywał sprzedaży towarów i usług podlegających fiskalizacji bez użycia przeznaczonego do tego urządzenia ze względu na jego awarię. W takiej sytuacji pomóc może jedynie specjalistyczny serwis kas fiskalnych – w Warszawie świadczymy właśnie takie usługi.

Samodzielne próby naprawy nie powinny być w takim wypadku podejmowane. Jest to bowiem proces, który musi być przeprowadzony w sposób prawidłowy, a następnie zaprotokołowany. Ma to na celu zapobieganie ewentualnym oszustwom polegającym na ingerencji w budowę urządzeń fiskalnych. Jeśli dojdzie do awarii kasy, należy nie tylko powiadomić serwis, ale także przede wszystkim przestać z niej korzystać. Jeśli w danej firmie nie ma zapasowego sprzętu tego typu, to realizacja transakcji staje się niemożliwa.

Kluczowa okazuje się tym samym szybkość działania specjalistów podejmujących się naprawy. Serwis kasy fiskalnej powinien być zatem bardzo sprawny. Gwarantujemy wysoką jakość usług w tym zakresie i jednocześnie działanie w krótkim czasie od przyjęcia zgłoszenia. W razie awarii każdej z kas wspomagających system sprzedażowy w danym przedsiębiorstwie zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia problemu.

Kasa Fiskalna Novistu Nano II Online 5 Serwis kas fiskalnych Warszawa Procash Warszawa

Drukarki fiskalne i terminale płatnicze

Awaria może dotyczyć również innych sprzętów potrzebnych do rejestracji transakcji w firmie. Mowa m.in. o urządzeniach do realizacji płatności bezgotówkowych. Specjalne terminale, które są niesprawne, uniemożliwiają zapłacenie za towary lub usługi w innej formie niż za pomocą gotówki. W tej sytuacji także należy wezwać serwis, który w krótkim czasie poradzi sobie z usunięciem usterki lub zaproponuje montaż urządzenia rezerwowego do momentu przywrócenia pełnej sprawności w urządzeniu głównym.

Awariom ulegają też drukarki fiskalne. W tym wypadku nierzadko występuje problem z działaniem oprogramowania. Stosunkowo często przytrafiają się też usterki techniczne, np. brak możliwości korzystania z klawiatury czy dotykowego wyświetlacza. W ramach serwisu kas i drukarek fiskalnych, dokonuje się m.in. ponownego ich programowania. Uzupełniane są dane w zakresie stawek VAT czy kasjerów wyznaczonych do obsługi klientów. Bardzo ważną kwestią jest uzupełnienie książki serwisowej oraz czy kasa została zaplombowana. Związane z nią usługi jesteśmy w stanie zrealizować w krótkim czasie, więc już teraz zachęcamy do kontaktu!