Menu Zamknij
Produkt wycofany

POS Novitus Optima TT-1500

15” ekran dotykowy

W przeciwieństwie do tańszych rozwiązań skonstruowanych na bazie ekranów 16:9 w naszym urządzeniu zastosowany został klasyczny 15” ekran formatu 4:3.  Zapewnia doskonałą kompatybilność z aplikacjami sprzedażowymi dostępnymi na rynku.

Zainstalowana matryca LCD z podświetlaniem LED o jasności 250cd/m2 gwarantuje optymalne wyświetlanie obrazu a co z tym związane wysoki komfort pracy. Regulacja poziomu jasności dostępna jest z poziomu BIOS’a.

Funkcje dotykowe

Funkcje dotykowe urządzenia realizowane są w technologii rezystancyjnej.

Ekran rezystancyjny – jest obecnie najbardziej popularnym typem ekranu stosowanym w urządzeniach POS.

Technologia rezystancyjna wykorzystywana w tego typu ekranach opiera się na kompilacji kilku różnych warstwach, gdzie kluczową rolę odgrywają dwie z nich. Są to oddzielone od siebie mikroskopijną szczeliną: panel i umieszczona nad nim folia. Jeśli użytkownik naciśnie ekran, spowoduje zetknięcie wspomnianych warstw a to pozwala precyzyjnie zlokalizować punkt dotyku. Ważną zaletą ekranów rezystancyjnych jest możliwość korzystania zarówno za pomocą gołej ręki , rękawiczek czy dowolnego innego przedmiotu.

Konstrukcja

Stabilność urządzenia oraz bezpieczeństwo znajdujących się wewnątrz podzespołów gwarantuje obudowa wykonana z wysokiej klasy tworzyw sztucznych.

Urządzenie zostało dostosowane do standardu VESA o rozstawie 100x100mm dzięki czemu istnieje możliwość umieszczenia do na ścianie pomieszczenia przy wykorzystaniu standardowych uchwytów dostępnych na rynku.

Na uwagę zasługuje również nowatorskie rozwiązanie umożliwiające szybką wymianę dysku twardego bez  ingerencji wewnątrz urządzenia. Zastosowana podstawa umożliwia umieszczenie w niej zasilacza oraz utrzymanie kabli połączeniowych w należytym porządku.

Nowej generacji procesor Intel

„Sercem” urządzenia jest 4-rdzeniowy procesor Intel ® Celeron J1900 Quad Core z taktowaniem 2.0GHz. Bardzo wysoka moc obliczeniowa gwarantuje płynną pracę aplikacji sprzedażowych. Dzięki niskiemu poborowi energii oraz niskiej emisji ciepła możliwe było zastosowanie bezgłośnego chłodzenia pasywnego.

Komponenty

Zestaw komponentów stanowiących standardową specyfikację gwarantuje niezwykle wydajna pracę. Ich optymalny dobór sprawia, że przy zachowaniu konkurencyjnej ceny Klient otrzymuje niezwykle wysoką wydajność.

W przypadku pojawienia się takiej potrzeby urządzenie oferuje możliwość rozbudowy pamięci aż do 8GB! Również zainstalowany dysk SATA o wysokiej pojemności może zostać zastąpiony dyskiem typu SSD (Solid-State Drive)

Opcjonalne wyposażenie

Szeroka gama opcjonalnego wyposażenia sprawia, iż urządzenie może zaspokoić wymagania każdego Klienta. Oferta opcjonalnych rozszerzeń obejmuje:

– czytnik kart magnetycznych MSR

– wyświetlacz klienta LCD w formacie 8.4”

Urządzenie objęte 24 miesięczną gwarancją z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy oraz zakupu pakietu Extra Care zapewniającemu urządzenie zastępcze na czas naprawy.

Zalety:

 • 15″ ekran dotykowy
 • procesor Intel® Celeron® Processor J1900 2GHz
 • pamięć 2GB RAM
 • dysk 500GB SATA
 • opcjonalny czytnik kart magnetycznych MSR
 • opcjonalny ekran LCD dla Klienta
 • opcjonalny dedykowany system operacyjny Microsoft POSready7

DANE TECHNICZNE

Nazwa:POS NOVITUS Optima TT-1500

Model:POS-D36335EKRAN

Przekątna ekranu:15″

Jasność ekranu:250 cd/m2

Typ panelu dotykowego:rezystancyjny

Maksymalna rozdzielczość:1024×768

JEDNOSTKA CENTRALNA

Procesor:Intel® Celeron® Processor J1900 2GHz

Płyta główna:D36

Pamięć RAM:2GB SO-DIMM

Max możliwość rozszerzenia RAM:8GB SO-DIMM

Dysk twardy:500GB SATA

Rozmiar fizyczny dysku:2.5″

Karta grafiki:zintegrowana

Karta muzyczna:zintegrowana

Współpraca z systemami operacyjnymi:POSReady7, Windows® 7 (32bit)

PORTY I SLOTY

Ilość portów USB:6x

Ilość portów szeregowych:4 x RJ-45 (COM 3/COM 4 5V/12V)

Złącze szuflady na pieniądze:1 x RJ-11 (12V/24V)

Klawiatura:USB

Mysz:USB

Sieć Ethernet:1x 10/100/1000Mbps Giga LAN

OPCJE ROZBUDOWY

Czytnik kart magnetycznych:opcjonalnie

Wyświetlacz klienta:opcjonalnie

INNE

Zasilacz:zewnętrzny

Warunki pracy: 0°C~35°C / 20%~85% RH

Wymiary: 365 x 296 x 282 mm

Waga: ~6.5 kg

Kolor: Grafit

Certyfikaty: FCC Class A / CE / LVD

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.

Dodatki i akcesoria

 • Linia drukarek Posnet Thermal od ponad dwudziestu lat jest obecna na rynku i niezmiennie cieszy się ogromnym zaufaniem użytkowników. Przez ten czas kolejne wersje drukarki były ulepszane, aby najpełniej zaspokoić wymagania klienta. Ich efektem jest właśnie drukarka Thermal XL, najbardziej popularna i najczęściej wybierana przez klientów.

 • Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

  3099,00  Netto (3811,77  brutto)
 • Promocja

  Drukarka Fiskalna Novitus HD E

  Drukarka współpracuje z programami sprzedaży na najpopularniejszym protokole komunikacyjnym na polskim rynku, zgodnym ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus. Może też pracować na nowoczesnym, bardzo prostym w realizacji protokole Novitus XML.Wydruki mogą być realizowane na papierze 57 mm lub 80 mm – wybieranym według potrzeb użytkownika. Rolka papieru może mieć do 100 metrów długości.

  Original price was: 2990,00 zł.Current price is: 2690,00 zł. Netto (3308,70  brutto)
 • Delio Prime E

  DELIO PRIME E to nowoczesne oraz  innowacyjne urządzenie fiskalne, którego atuty docenią szczególnie osoby prowadzące duże placówki handlowe o szerokim asortymencie oraz zintensyfikowanej pracy punktu kasowego. Niezwykła wydajność oraz szybkość uzyskana dzięki nowoczesnemu mechanizmowi drukującemu zapewnia pełen komfort pracy.