Menu Zamknij

SOGA zamówienia telefoniczne (deliverka)

Funkcjonalność wręcz niezbędna do prowadzenia sprawnej obsługi sprzedaży z dostawą do klienta. Moduł pozwala na zapewnienie kompleksowej realizacji zamówienia poprzez:

  • wyświetlenie mapy okolicy dostawy ze wskazaniem adresu
  • wybór i przypisanie kierowcy realizującego dostawę
  • identyfikację stałych klientów
  • informację o ilości złożonych przez klienta zamówień

 

Do czego służy?

Po przypisaniu numeru dzwoniącego do danych osoby zamawiającej, przy kolejnym zamówieniu klient będzie automatycznie identyfikowany na podstawie numeru bez konieczności wprowadzenia danych adresowych.

Dodatkowo, wykorzystując aplikację SOGAphone na Android uzyskujemy możliwość automatycznego przenoszenia numeru dzwoniącego do programu. Nie jest już konieczna dedykowana centrala telefoniczna.

Dokonując zakupu co najmniej trzech dowolnych rozszerzeń programu SOGA, ich cena będzie obniżona o 50%

Producent

Novitus

Przeznaczenie

Gastronomia

Rodzaj oprogramowania

Rozszerzenie

System operacyjny

Windows

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.