Menu Zamknij

SOGA – Wakacyjne stanowisko sprzedaży

Dodatkowe stanowisko sprzedaży przeznaczone dla lokali o dużej sezonowości i zmienności sprzedaży. Jeżeli wiesz, że w okolicy Twojego lokalu odbędzie się wydarzenie, które przyciągnie sporą ilość nowych klientów możesz potrzebować dodatkowego stanowiska obsługi na krótki czas.
Stanowisko działa w okresie od dnia zakupu do 30 września roku, w którym zostało zamówione.
Istnieje możliwość ustawienia różnych menu dla różnych stanowisk sprzedaży. Przykładowo, na stanowisku 1 sprzedawane są wyłącznie ryby a na stanowisku 2 tylko napoje.
Jeżeli zwiększony ruch nie jest incydentalny sugerujemy zakup bezterminowego dodatkowego stanowiska sprzedaży.

Dokonując zakupu co najmniej trzech dowolnych rozszerzeń programu SOGA, ich cena będzie obniżona o 50%
Producent

Novitus

Rodzaj oprogramowania

Rozszerzenie

Przeznaczenie

Gastronomia

System operacyjny

Windows

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.