Menu Zamknij

Kasa Fiskalna Novitus Next Online

od 2390,00  Netto

(2,939.70 Brutto)

Przedstawiamy Novitus NEXT Online kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

zgodnie z art. 558 § 1 kodeksu cywilnego strony transakcji wyłączają odpowiedzialność z tytułu rękojmi
Product total
Options total
Grand total
SKU: brak Kategorie: , , Tagi: , , ,

Kasa Fiskalna Novitus Next Online

Opis

 

next 900px 3 Kasa Fiskalna Novitus Next Online Procash Warszawa

Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.

NEXT online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach. System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

Kasa Fiskalna Novitus Next Online Procash Warszawa

Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta i intuicyjna. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT Online. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

Kasa NEXT Online posiada możliwość połączenia i przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT. Funkcje te są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, jedynie zapewnić drukarce połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową.

novitus next novicloud Kasa Fiskalna Novitus Next Online Procash Warszawa

NoviCloud, webowy system zapleczowy

NEXT Online została wyposażona w aplikacje NoviCloud. To innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy NEXT Online i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

Producent

Novitus

NoviCloud

Tak

Komunikacja z CRK

GSM/GPRS, LAN, WiFi

Kolor

biała, czarna

Liczba towarów

Bez ograniczeń

Liczba stawek PTU

7

Kasjerów

Bez ograniczeń

Opakowania

Bez ograniczeń

Rabaty/narzuty

Bez ograniczeń

Mechanizm drukujący

termiczny, typu clamshell/Fujitsu FTP 628

Gilotyna

Tak

Klawiatura

mechaniczna, panel dotykowy

Wyświetlacze

kasjer LCD graficzny 132 × 32 piksele, do 4 linii po 24 znaki., Wyświetlacz operatora kolorowy TFT, dotykowy, rozdzielczość 272 x 460 pikseli

Złącza komunikacyjne

1 x LAN, 1 x USB (host), 1 x USB klient, 3 x RS232

Sterowanie szufladą

Pasywna, 6-24V

Wymiary

262 x 242 x 96mm

Waga

1,8kg

Marka

Novitus

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne), urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus Warszawa

NOVITUS posiada jedną z najbogatszych i kompleksowych ofert w tym zakresie, a jego naczelną zasadą jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla rzeczywistych potrzeb klientów. Dzięki inwestycjom w dział badawczo-rozwojowy oraz pracy inżynierów produkty ze znakiem NOVITUS z powodzeniem konkurują z podobnymi urządzeniami firm japońskich i zachodnioeuropejskich. Od lat NOVITUS jest w swojej branży jednym z liderów w Polsce i odnosi sukcesy na rynkach zagranicznych na niemal wszystkich kontynentach. NOVITUS jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy COMP SA.

Programy / Sterowniki

Dodatki i akcesoria

  • Wi-Fi Tp-Link TL-WN725n

    Wymiary tak małe, że po podłączeniu do laptopa nie trzeba jej wyjmować z portu USB

    Szybkie połączenia bezprzewodowe z prędkością do 150Mb/s, idealne dla strumieniowych transmisji wideo i telefonii internetowej

    Zaawansowane zabezpieczenia: obsługa 64/128-bitowego szyfrowania WEP, WPA, WPA-PSK/WPA2-PSK(TKIP/AES)

    Dedykowany do kasy fiskalnej Novitus Next oraz kas i drukarek online