Menu Zamknij

Verifone

Nasza obietnica opiera się na najlepszej w swojej klasie wiedzy w zakresie płatności – a nie na chwilowym szaleństwie i ekscytacji.

Zaczynaliśmy jako pionier w dziedzinie płatności bezgotówkowych, zabezpieczania czeków i kart kredytowych poprzez cyfryzację. Jednym z naszych pierwszych wynalazków był „Telefon weryfikacyjny”, elektroniczna metoda chroniąca sprzedawców przed fałszywymi czekami. Nasza marka i DNA służące do rozwiązywania problemów wyłania się z tej początkowej innowacji.

Trafiliśmy do wszystkich zakątków świata, ponieważ żaden kupiec nie mógł prosperować bez bezpiecznych płatności. Zaczęliśmy od punktu sprzedaży i staliśmy się najbardziej zaufanym ekspertem w dziedzinie płatności na świecie, dysponując najlepszym w swojej klasie sprzętem.

Tworzymy handel

Zaczynamy od wszelkiego rodzaju płatności – ale ten moment to dopiero początek cyfrowej rewolucji handlu.

Konsumenci chcą spersonalizowanych doświadczeń, które pozwolą im robić zakupy tam, gdzie chcą, jak chcą i kiedy chcą – na urządzeniu cyfrowym lub w sklepie. Ułatwiamy markom tworzenie ścieżek klientów za pomocą aplikacji, które tworzymy z myślą o potrzebach biznesowych i stylu życia konsumentów. Umożliwiamy to, łącząc sprzedawców z naszym pakietem usług w chmurze, które zachwycają konsumentów i uwalniają spostrzeżenia biznesowe – kluczowe kroki w rozwijaniu nowych wyobrażonych doświadczeń klientów.

  • Bezprzewodowy i kompaktowy VX 675 jest najmniejszym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Pozwala przyjmować płatności zawsze i wszędzie. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC obsługuje także płatności zbliżeniowe i mobilne.

    Dostępna jest wersja z GPRS oraz GPRS z bazą ładującą.